Це рішення було прийнято на саміті G20, який відбувся 9-10 вересня в Делі.
Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.
Африканський союз, який наразі є запрошеною міжнародною організацією, отримає такий самий статус, як і Європейський Союз.
Це рішення є частиною процесу, в рамках якого розвинені країни намагаються залучити країни, що розвиваються, зокрема, країни так званого Глобального Півдня, включно з африканськими, до активнішої участі у визначенні міжнародного порядку денного.
Це рішення було прийнято з ініціативи Індії, яка є організатором цьогорічного саміту G20. Нарендра Моді, прем’єр-міністр Індії, заявив, що це рішення є важливим кроком у напрямку більш справедливого та інклюзивного міжнародного порядку.
Крім того, рішення про включення Африканського союзу до G20 є відповіддю на активізацію Росії у регіоні. Росія намагається розширити свій вплив в Африці, зокрема, за рахунок надання військової допомоги та фінансової підтримки.
Це рішення має важливе значення для Африки. Воно дасть Африканському союзу більший голос у міжнародних питаннях та допоможе йому в реалізації своїх цілей.
Велика двадцятка, або G20, є міжнародною організацією, до якої входять 20 найбільших економік світу. Членами G20 є:
G20 була заснована в 1999 році для обговорення глобальних економічних питань. Організація регулярно проводить саміти, на яких керівники держав та урядів обговорюють поточні економічні проблеми та розробляють спільні рішення.
Основні цілі G20:
G20 є важливою платформою для обговорення глобальних економічних питань. Організація відіграє важливу роль у скоординуванні дій країн для вирішення глобальних проблем.
Фото: Відкриті джерела
Спецпредставник США з питань України Кіт Келлог заявив, що адміністрація президента Дональда Трампа «втомилась» від затяжної війни Росії проти…
Марк Цукерберг, Сафра Кац і Джеймс Даймон продали акції своїх компаній на сотні мільйонів доларів…
Спеціальний посланник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф може приїхати в Росію після серії консультацій у Лондоні.
Дедалі більше країн Європи розглядають модель вливання грошей в українську оборонну промисловість замість відправки зброї.
Німеччина може втратити шанс увійти до складу Ради Безпеки ООН у 2027 році, якщо очільницю німецького МЗС Анналену Бербок…
Китайські вчені успішно випробували неядерну водневу бомбу, утворивши вогняну кулю тривалістю у 15 разів довше…