Рішення було прийнято на запит корінних американських племен, природоохоронців, мисливців та рибалок, які прагнуть зберегти природну красу та культурну спадщину регіону.
Адміністрація Байдена планує заборонити розробку нафти, газу та геотермальної енергії в горах Рубі на 20 років. Це рішення підтримали корінні племена та природоохоронці, які прагнуть зберегти природну красу регіону.
Про це повідомляє AP News.
Це рішення передбачає вилучення близько 264,000 акрів федеральних земель з-під можливості надання в оренду для таких цілей.
Цей крок ініціює 90-денний період для громадського обговорення запропонованої заборони, а також тимчасово зупиняє розробку на два роки. Землі залишаться відкритими для видобутку корисних копалин, але без можливості розробки нафти, газу та геотермальної енергії.
Рішення було прийнято на запит корінних американських племен, природоохоронців, мисливців та рибалок, які прагнуть зберегти природну красу та культурну спадщину регіону. Міністр внутрішніх справ Деб Хааланд зазначила, що цей крок є важливим для забезпечення наукових досліджень та врахування громадської думки щодо захисту гір Рубі для майбутніх поколінь.
Патрік Доннеллі, директор Великого басейну в Центрі біологічного різноманіття, заявив у своїй заяві, що цей крок зупинить спекулятивний лізинг нафти в цьому районі, але він все ще вважає, що захист Рубінових гір неповний, поки дозволений видобуток.
“Рубінові гори не мають відомих запасів нафти, і це виведення нафти не робить нічого для запобігання дійсно нагальній загрозі видобутку золота”, — сказав Доннеллі.
Адміністрація Байдена заявила, що перейшла до захисту земель на прохання індіанських племен, захисників природи, мисливців і рибалок.
Цей крок був зроблений за три тижні до інавгурації обраного президента Дональда Трампа, який пообіцяв збільшити видобуток нафти та газу та відійти від зосередженості Байдена на зміні клімату.
Голова євродипломатії вважає, що США не достатньо тиснуть на Росію.
На пресконференції президент прокоментував дані від The Wall Street Journal, згідно з якими США пропонують визнати Крим…
Представник Держдепартаменту спростував, що Вашингтон ставить Київ перед доконаним фактом, однак дедалі гучніше невдоволення адміністрації…
17 березня суд залишив Друзя у СІЗО до 21 квітня. Його підозрюють у корупції.
Найбільшим постачальником цивільних дронів до України залишається Китай.
Суд вирішив прийняти позов до розгляду та відкрити провадження. Судове засідання у справі призначили на…