Південноазіатська країна отримала це звання бо, на думку видання, найбільше покращилася з 2023 року. Важливою зміною стало усунення усунення прем’єр-міністра Шейхи Гасіни через студентські протести.
Про це The Economist повідомили на своєму сайті.
Шейх Гасіна була прем’єр-міністеркою 15 років. Попри значний економічний прогрес її правління стало репресивним: фальсифікація виборів, арешти опонентів та жорстке придушення протестів. Нині Бангладеш переживає перехідний період — тимчасовий уряд очолив лауреат Нобелівської премії миру Мухаммед Юнус. В країні почалися процеси відновлення економіки, а попереду вибори та організація ефективного управління.
Країнами, що також потрапили в рейтинг стали Сирія (2 місце за повалення режиму Асада), Аргентина (3 місце за економічні реформи), Південна Африка (4 місце за позбавлення керівної партії більшості) і Польща (5 місце за зміцнення внутрішніх інституцій і європейської безпеки).
Щороку в грудні журнал The Economist визначає країну року. Лідером стає не найбагатша чи найщасливіша держава, а та, яка за останні 12 місяців досягла найбільших змін на краще.
На столичному Подолі біля кінотеатру "Жовтень", де сьогодні, 19 квітня, стартував ЛГБТК кінофестиваль "Sunny bunny",…
Майбутній спільний інвестиційний фонд України та США матиме право інвестувати як у розробку родовищ корисних…
Пов'язана із Росією мережа сайтів Portal Kombat почала поширювати дезінформацію проти американського військово-промислового комплексу.
Компанія Tesla відкладає запуск свого «доступного» за ціною електромобіля в Сполучених Штатах щонайменше на декілька…
У Києві поліція затримала ще двох підозрюваних у побитті військового у Гідропарку. Загальна кількість затриманих…
Угорський уряд почав розсилати бюлетені для національної консультації, в рамках якої громадян країни опитують щодо…