Сьогодні біля столичної мерії було піднято жовто-блакитний стяг. Водночас Міський голова Києва Віталій Кличко привітав українців з Днем Державного прапора.
Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора.
У зв’язку із подією, вранці біля КМДА традиційно підняли синьо-жовтий стяг.
Також відеоролик із привітання з нагоди Дня Державного прапора виклав Міський голова Києва Віталій Кличко. Він привітав українців із сакральним святом, та нагадав про важливе значення нашого стяга.
“Державний прапор це наш оберіг і наша сила! З ним українські захисники йдуть в бій. З ним ми віддаємо шану полеглим героям. І підіймаємо прапор на честь героїв живих. Ми вистоїмо і переможемо! Це — наша земля і наша держава.”, — зазначив Мер столиці.
Прапор України має сакральне значення для деокупованих населених пунктів, які побували під “російським чоботом”. Він фіксує найкращий день життя для тих, хто повертається додому.
15 листопада 2022-го року над Херсоном підняли величезний прапор України. Його добре видно з окупованого лівого берега Херсонщини, як нагадування про неминучість відплати агресору.
Днем раніше, 14 листопада, прапор України біля Херсонської Міськради підняли у присутності військово-політичного керівництва країни та щасливих мешканців Херсону.
“Пам’ятай, рускій воєнний корабль, острів Зміїний — це Україна”. Такі слова написали на прапорі України спецпризначенці ГУР, перед тим, як встановити жовто-синій стяг на острові. Символічно, що разом з цим актом Україна сповістила світ про повернення контролю у західній частині Чорного моря.
Зміїний був в окупації з 24 лютого по 7 липня 2022-го року.
Синьо-жовтий стяг — національний символ. Ознака української ідентичності та боротьби за волю.
Український стяг, де синє – це небо, а жовте – пшениця, що так чітко означує нашу країну.
Таке поєднання утвердилося як наші національні кольори під час хвилі європейських революцій 19 століття, названої «Весна народів». Тоді, у червні 1848-го, знамено вперше підняли над ратушею у Львові.
На Наддніпрянщині синьо-жовтий прапор як символ нашої національної боротьби з’явився на початку ХХ століття. 1917-го він став офіційним стягом української державності.
Радянська влада його боялась і за прапор ув’язнювала. Під синьо-жовтими кольорами відбувалися маніфестації, з ними українські воїни 100 років тому вирушали в бій. Сьогодні – цей символ із нашими захисниками й захисницями: на їхніх плечових шевронах, у рюкзаках, на позиціях.
У тимчасово окупованому Донецьку ще більше загострилася проблема з водопостачанням.
Представники Меджлісу кримськотатарського народу посідатимуть місце для корінних парламентаріїв поряд, наприклад, із представниками парламентів народу…
Смерть Папи Франциска 21 квітня викликала нову хвилю інтересу до стародавнього пророцтва, яке приписують святому…
З 28 квітня по 2 травня в Києві через ремонтні роботи тимчасово зміниться схема посадки та…
Оголошене Путіним так зване великоднє перемир'я було спробою сподобатися Трампу.
В окрузі Бузеу (район Вранча) було зафіксовано п’ять землетрусів протягом восьми годин. Перший з них…