З початком повномасштабного вторгнення український бізнес зазнав грандіозної кризи. Значна частина підприємців втратили власну справу унаслідок російської агресії. Здавалося, що економіку України зруйновано. Однак уже з початком квітня більшість компаній почали своє відродження. Бізнеси робили все можливе аби розпочати діяльність, повернути працівників і почати виплати заробітних плат.
Виключенням не стала жодна індустрія. Так і бренд чоловічого одягу Andreas Moskin, не дивлячись на усі негаразди, зміг не тільки повернути до роботи свою команду, а ще й розширити можливості та запропонувати нові робочі місця. Власники компанії кажуть, що з 24 лютого їхнє ставлення до бізнесу кардинально змінилося.
“Раніше я розглядав свою компанію як власну справу, що є креативною та успішною реалізованою ідеєю. Ми й до цього займалися регулярними соціальними ініціативами, але розуміння, що бізнес може вирішувати стільки проблем потребуючих людей не було. Зрозуміло, що зараз ми донатимо армії, передаємо одяг на благодійність та беремо участь у різних проєктах. Але цього замало. Тисячі людей покинули свої домівки і переїхали в інші міста заради власної безпеки. Ми як підприємці маємо зробити все аби усі внутрішньопереміщені мали можливість заробити, забезпечити себе і сім’ю” – наголошує співвласник бренду Андрій Моськін.
Уже після початку повномасштабного вторгнення бренд Andreas Moskin відкрив свої філіали ще у декількох містах України, а також розширив власне виробництво. Власники кажуть, що на початку роботи, вони навіть не уявляли, що зможуть продовжувати свій розвиток так стрімко. Сьогодні команда бренду активно працює та веде переговори відносно франшизи з представниками різних українських міст.
“Безумовно ми хочемо продовжувати свій розвиток. Зараз я бачу нашу місію як поширення високоякісного українського продукту і створення якомога більшої кількості нових робочих місць. Над франшизою ми працювали давно, але рушієм до її запуску стало бажання наших знайомих та клієнтів з багатьох куточків України відкрити Andreas Moskin в себе у місті. Чим більше бізнесів сьогодні працюють, тим якісніше функціонує економіка” – розповідає співвласник бренду Андреас Білоус.
Багато експертів називають франшизу ідеальною стратегією для тих, хто готовий відкрити бізнес, але не знає як це зробити і бажає уникнути ризиків. Щоправда, аби не потрапити у халепу, необхідно все ж таки проаналізувати компанію у якої ви плануєте купувати ідею і концепцію. Саме докладний аналіз допоможе вам вкласти гроші у дійсно хорошу справу.
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.