У новоствореному підрозділі служитимуть калмики, татари, буряти, башкири, якути та інші представники національних меншин Росії. Бійці кажуть, що взяли до рук зброю для боротьби проти пригнічень і дискримінації.
Військовий підрозділ “Номад”, що складається з представників корінних народів Росії, увійшов до складу Міжнародного легіону Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Про це повідомила пресслужба відомства 3 березня.
Ініціативу “Номад” створили 27 грудня 2024 року для об’єднання корінних народів РФ у боротьбі за права та свободи.
“Наш підрозділ складається з представників корінних народів Росії, які об’єдналися заради права жити без щоденних пригнічень, дискримінації та тавра “неруський”. Тому ми взяли до рук зброю і боремося з нашим спільним ворогом — путінською шовіністською Росією“, — говорять бійці підрозділу.
3 березня підрозділ “Номад” було прийнято до складу Міжнародного легіону ГУР. У ньому служать калмики, татари, буряти, башкири, якути та в пресслужбі зазначають, що відкриті для всіх національних меншин Російської Федерації.
Крім того, 25 лютого “Номад” підписав меморандум про співпрацю з проєктом “Хочу жить”. Окрім допомоги представникам корінних народів Росії, які потрапили в полон, загинули чи пропали безвісти на території України, проєкт сприятиме залученню до підрозділу добровольців.
“Проєкт має унікальні можливості для проведення спецоперацій з виведення людей на територію України не тільки через лінію фронту і російсько-український кордон, а й із третіх країн“, — кажуть у “Номаді”.
Нагадаємо, що українська військова розвідка просить французької допомоги в реалізації амбітного таємного плану з усунення впливу Москви з кількох африканських столиць.
The Legend of Ochi — це американська фентезійна пригодницька стрічка, яка поєднує міфологічні мотиви, візуальну…
Фільм «The Accountant 2» — це американський екшн-трилер, який є продовженням стрічки «The Accountant» (2016).…
«Until Dawn: До світанку» — це кінематографічна адаптація популярної відеогри, яка вперше вийшла у 2015…
25 квітня, напередодні річниці Чорнобильської катастрофи, Європейський інститут Чорнобиля втретє збирає провідних українських науковців, експертів,…
24 квітня у Києві відкриють виставку «Іканича»: маріупольська писанка — перша фізична експозиція, присвячена культурній…
У грудні французький президент заявив лідерам партій, що він намагатиметься уникнути позачергових виборів до закінчення…