За останні три тижні під час штурму Авдіївки в Донецькій області російські окупаційні війська втратили близько 200 одиниць бронетехніки.
Про це йдеться в розвідувальному огляді британського Міноборони за 4 листопада.
Таких втрат російські окупанти зазнали через ефективність сучасної української ручної протитанкової зброї, мін, скидів боєприпасів з безпілотників, а також високоточних артилерійських систем, зазначили в британській розвідці.
За даними відомства, після таких втрат у бронетехніці окупаційні війська РФ почали використовувати мотопіхоту для атак на Авдіївку.
Як і попередні російські наступи, штурми Авдіївки часто характеризувалися просуванням по відкритій місцевості, що призводило до великих втрат в особовому складі.
Британська розвідка припускає, що з початку жовтня Росія в штурмах за місто втратила кілька тисяч солдатів.
Російське командування продовжує демонструвати готовність зазнавати великих втрат особового складу заради незначних територіальних здобутків.
Нагадаємо, з початку минулого тижня російська армія розпочала наступ на Авдіївку в Донецькій області. Ворог посилено обстрілює місто та сусідні населені пункти. Ситуація в місті залишається напруженою.
За даними Генштабу, в районі Авдіївки минулого тижня військо РФ зробило понад 100 невдалих спроб витіснити підрозділи ЗСУ із займаних позицій.
За даними Bild, російське військо, намагаючись оточити Авдіївку, пішло в наступ колонами з понад 100 одиниць техніки: танки, БТР, БМП, вантажівки. Однак вони потрапили під вогонь та були відкинуті. При цьому російська армія втратила понад 60 танків та БТР.
Російське військо продовжує наступальні операції, спрямовані на оточення Авдіївки, але поки що не досягли успіхів. Як українські військові спостерігачі, так і російські джерела заявили, що росіяни зіткнулися з великими втратами та, ймовірно, повільнішим, ніж очікувалося, темпом просування.
17 жовтня британська розвідка зазначила, що російська армія проводить широкомасштабний наступ на Авдіївку. Проте захоплення міста видається малоймовірним у короткостроковій перспективі.
Цього тижня у Вашингтоні Україна не змогла досягти угоди під час переговорів із власниками боргу…
Столиця отримала від японських партнерів 13 сучасних мініекскаваторів KATO.
Під Балтійським морем між Данією та Німеччиною будується рекордний тунель, який значно скоротить час у…
Починаючи з наступного року, 176-річний завод із виробництва поїздів у Ґерліці розпочне виготовлення компонентів для…
Фабрики у Китаї скорочують виробництво, відправляють у відпустки або звільняють працівників через те, що торговельна…
Україна отримала $1,2 мільярда грантової допомоги від Світового банку