Для безпечної роботи станції уряд виділив цьогоріч 1,4 мільярда гривень.
Державне спецпідприємство «Чорнобильська АЕС» відсьогодні, 25 березня, переходить на роботу в режимі простою, що пов’язано з введенням протиепідемічних заходів. Про це повідомляє прес-служба підприємства.
В організації уточнили, що мінімум до 4 квітня 2021 року на робочих місцях залишатиметься оперативний персонал, який забезпечує ядерну та радіаційну безпеку об’єкта. Також будуть залучатися співробітники, участь яких у виробничому процесі станції є необхідною.
«Для нерозповсюдження коронавірусу адміністрація ЧАЕС прийняла рішення з 25 березня перевести персонал станції на особливий режим роботи на підставі наказу від 24.03.2021 № 376 «Про введення простою на підприємстві», — йдеться в повідомленні.
Напередодні на засіданні Кабінет Міністрів спрямував 1,4 млрд грн на підтримку у 2021 році у безпечному стані енергоблоків та об’єкта «Укриття», а також на здійснення заходів щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС.
«Маємо не забувати про ці сумнозвісні події та сприяти перетворенню зони на екологічно нейтральну територію. Кабінет Міністрів сьогодні ухвалить проєкт, яким пропонується в рамках держбюджету спрямувати майже 1,4 млрд грн на зняття з експлуатації Чорнобильської атомної електростанції та перетворення об’єкту «Укриття», а також всієї зони відчуження в екологічно безпечну зону», — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Нагадаємо, спорудження першого пускового комплексу нового безпечного конфайнменту об’єкта «Укриття» завершилось у 2019 році. У квітні 2020 року в зоні ЧАЕС розпочалася його дослідно-промислова експлуатація.
Раніше ми повідомляли, що в зоні ЧАЕС з’явиться трояндова алея.
Фото: Kyiv Media
Стримінговий гігант Netflix випустив п’ятий і фінальний сезон популярного психологічного трилера «Ти» (You). Прем’єра відбулася…
В українській армії зараз близько 800 або 600 тис. добровольців, кожен випадок мобілізації перевіряється окремо…
Хлопця на ТОТ росіяни намагалися мобілізувати, але його вдалося евакуювати на підконтрольну Україні територію.
Ліхтенштейн виділив 8 млн швейцарських франків на підтримку швидкого відновлення й 800 тис. — на…
Рютте також підкреслить, що примусове прийняття угоди, вигідної для Москви, не лише підриває суверенітет України,…
Путін без розбору вбиває все більше українських цивільних, вбив і поранив 100 людей у Києві,…