В Ізраїлі виключили згадки про шведську екоактивістку Грету Тунберг зі шкільної програми. Це сталося через її підтримку палестинців Сектора Гази після нападу бойовиків ХАМАС.
MALMO, SWEDEN - JULY 24: Environment activist, Greta Thunberg, seen at the District Court after the sentence at a court hearing on July 24, 2023 in Malmo, Sweden. The charges stem from an incident in June when Greta Thunberg joined a group of protesters blockading oil tankers at a port in Malmo, and allegedly refused to leave when asked by police. (Photo by Ole Jensen/Getty Images)
Про це пише видання YnetNews.
Зазначається, що у міністерстві освіти Ізраїлю заявили, що ця позиція позбавляє Грету Тунберг права бути «зразком моральних і освітніх цінностей».
ХАМАС є терористичною організацією, відповідальною за вбивство 1400 невинних ізраїльтян, в тому числі дітей, жінок і людей похилого віку, і викрадення понад 200 осіб до Гази. Така позиція дискваліфікує її як освітню і моральну рольову модель, і вона більше не має права служити натхненником і прикладом для ізраїльських студентів
Відомо, що у п’ятницю, 20 жовтня, Грета Тунберг влаштувала страйк на знак солідарності з Палестиною і Сектором Гази. Водночас активістка заявила, що проти будь-якого виду дискримінації і засуджує антисемітизм у всіх його формах і проявах.
Підтримка палестинців спричинила хвилю обурення, зокрема серед ізраїльтян.
На публікацію відреагував речник ізраїльської армії Ар’є Шаруз Шалікар, який сказав виданню POLITICO, що «той, хто буде ототожнювати себе з Гретою в майбутньому, є прихильником терору».
Нагадаємо, у п’ятницю, 20 жовтня Грета Тунберг оголосила страйк на знак солідарності з Палестиною та сектором Гази й закликала до «негайного припинення вогню, справедливості та свободи для палестинців і всіх постраждалих цивільних».
Фото: Getty Images
Спеціальний посланник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф може приїхати в Росію після серії консультацій у Лондоні.
Дедалі більше країн Європи розглядають модель вливання грошей в українську оборонну промисловість замість відправки зброї.
Німеччина може втратити шанс увійти до складу Ради Безпеки ООН у 2027 році, якщо очільницю німецького МЗС Анналену Бербок…
Китайські вчені успішно випробували неядерну водневу бомбу, утворивши вогняну кулю тривалістю у 15 разів довше…
Папа Римський Франциск на Великдень 20 квітня зустрівся у Ватикані з віцепрезидентом США Джей Ді Венсом.
Росія висунула звинувачення полоненому австралійцю Оскару Дженкінсу, який воював на боці України як доброволець.