У окупантів не вистачає ресурсів, щоб вести ефективний наступ на південному напрямку. За минулу добу було зафіксовано 7 невдалих атак ворога малими групами піхоти.
Український солдат на лінії фронту. Getty Images
Про це повідомляє речник ОСУВ “Таврія” Дмитро Лиховій в ефірі телемарафону.
За його словами, українські підрозділи на південному напрямку продовжують ведення оборонної операції, вживають заходи для покращення свого тактичного положення, мають певні успіхи. Але загалом лінія фронту, хоч і є стабільною, в деяких місцях залишається динамічною.
Якщо порівнювати наш напрямок із загальною ситуацією на фронті, то наголошую, що очевидно, що в росіян не вистачає ресурсів вести ефективний, масштабний наступ і на нашому напрямку також, тому що за минулу добу було зафіксовано сім атакувальних спроб росіян, з яких чотири – на Оріхівському напрямку, і ще три спроби в районі Кринок.
Речник зазначив, що у всіх випадках окупанти атакували невеликими піхотними групами чисельністю до відділення. Успіху росіяни не мали, подекуди зазнавали втрат.
За даними Генштабу, вчора, 29 липня, протягом доби зафіксовано 149 бойових зіткнень. На Покровському напрямку ворог активно залучав бомбардувальники та штурмову авіацію.
За даними британської розвідки, Росія, ймовірно, продовжить тактичний наступ у Донецькій області найближчими тижнями. Однак її загальні оперативні можливості залишаються обмеженими кількома факторами, включаючи високий рівень виснаження, обмежену підготовку та нестачу офіцерів. Проте, саме Покровський напрямок є пріоритетом для росіян, адже він є стратегічним пунктом для усієї оборони сходу.
Росія активізує пропаганду заради підготовки до можливої війни з НАТО — ISW
Спецпредставник США з питань України Кіт Келлог заявив, що адміністрація президента Дональда Трампа «втомилась» від затяжної війни Росії проти…
Марк Цукерберг, Сафра Кац і Джеймс Даймон продали акції своїх компаній на сотні мільйонів доларів…
Спеціальний посланник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф може приїхати в Росію після серії консультацій у Лондоні.
Дедалі більше країн Європи розглядають модель вливання грошей в українську оборонну промисловість замість відправки зброї.
Німеччина може втратити шанс увійти до складу Ради Безпеки ООН у 2027 році, якщо очільницю німецького МЗС Анналену Бербок…