План перемоги України має стати стратегічним пріоритетом нашої зовнішньої політики.
NEW YORK, NEW YORK - SEPTEMBER 25: Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy, during a Bi-Lateral meeting with British Prime Minister Keir Starmer at United Nations on September 25, 2024 in New York, New York. The 79th session of the United Nations General Assembly addresses the urgent need for enhanced international cooperation to deal with pressing global challenges such as climate change, poverty and inequality while tackling the impacts of ongoing conflicts and global health crises. (Photo by Leon Neal/Getty Images)
Про це в ефірі КИЇВ24 розповів народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко.
Запрошення України в НАТО – сьогодні це нереалістично. По-перше, американські вибори за три тижні, до цього немає з ким говорити. Саміт НАТО минув. План перемоги у найкоротший термін – це нереалістично.
Водночас він погодився з тим, що цей документ може цілком стати стратегічною метою. Однак, на думку нардепа, нині, коли Україна втрачає щодня по кілька населених пунктів, озвучувати План перемоги видається нереальним.
Я б хотів почути план захисту: будівництво фортифікацій, дрони, нормальна мобілізація. План перемоги – це стратегічні пріоритети української зовнішньої політики.
Нагадаємо, 16 жовтня 2024 року президент України Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді й представив План перемоги. Український план містить п’ять пунктів і три таємні додатки. Перший пункт є геополітичним, другий і третій — військові, четвертий — економічний, а п’ятий — безпековий. Перші чотири пункти треба реалізувати під час війни, натомість п’ятий є післявоєнним.
Зазначимо, що український План перемоги включає: запрошення України до НАТО, збиття дронів у небі над Україною, зняття обмежень на застосування ракет Заходу по військових обʼєктах на території РФ, спільне з партнерами виробництво зброї, підписання спеціальної угоди з іншими країнами про інвестування у видобуток і використання українських цінних ресурсів, використання досвіду ЗСУ для зміцнення Європи тощо.
За словами глави держави, якщо все «буде йти по плану», то війну можна закінчити до кінця 2025 року.
Також 16 жовтня президент Володимир Зеленський розповів, що партнери на Заході поставилися до Плану перемоги практично. І зараз команди зосередились на деталях дієвої підтримки. Лідер країни також підтвердив, що 17 жовтня представить План перемоги на засіданні Європейської Ради. При цьому президент наголосив, що для нього було важливо презентувати його Верховній Раді.
Україна була змушена збільшити відбір газу зі сховищ та наростити імпорт цієї зими й навесні…
Обмеження стосується ділянки до бульвару Тараса Шевченка.
Проти віцепрезидента США протестували у Римі.
Росіяни використовують наказ не стріляти з нашого боку для того, щоб витягнути своїх 200, провести…
Насправді ж самі росіяни не дотримуються свого так званого перемир'я, продовжуючи штурми та обстріли.
Олександр Гвоздик виграв перший бій 2025 року нокаутом у третьому раунді.