Міністерство оборони України створює перелік недобросовісних іноземних постачальників товарів, робіт і послуг оборонного призначення.
Цей крок спрямований на підвищення прозорості та відповідальності у процесі закупівель для Збройних сил України, повідомляє пресслужба міністерства.
Відомо, що ця інформація буде доступна для міжнародних партнерів, на території яких зареєстровані контрагенти. Виключення з переліку можливе у разі виконання іноземними постачальниками рішення суду чи арбітражу.
«Новий механізм дозволить ефективно моніторити та аналізувати інформацію про іноземних контрагентів, які не виконали свої договірні зобов’язання щодо забезпечення потреб ЗСУ», — зазначив Гліб Канєвський, директор Департаменту політики закупівель Міноборони.
Іноземний контрагент визнається недобросовісним, якщо щодо нього існує судове чи арбітражне рішення, яке набрало законної сили та не було виконане добровільно. Виключення з Переліку можливе у разі виконання контрагентом рішення суду чи арбітражу.
Ведення Переліку та його використання при укладанні державних контрактів покладено на Департамент політики закупівель Міністерства оборони України.
Зазначається, що ця заява прозвучала на зустрічі зі спецпосланцем президента США Стівом Віткоффом.
Галушкін знепритомнів, коли підключився до відеозасідання, але суддя не зупиняла засідання.
На картині американського президента зображено з піднятим кулаком на сцені свого передвиборчого мітингу в Пенсильванії…
Голова євродипломатії вважає, що США не достатньо тиснуть на Росію.
На пресконференції президент прокоментував дані від The Wall Street Journal, згідно з якими США пропонують визнати Крим…
Представник Держдепартаменту спростував, що Вашингтон ставить Київ перед доконаним фактом, однак дедалі гучніше невдоволення адміністрації…