Categories: Без рубрики

До Громадського бюджету столиці вже подали 165 проектів: найбільше знову у сфері освіти

Більша кількість заявок очікується у квітні.

Про це повідомили в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

У столиці триває процес подачі заявок для участі в Громадському бюджеті на 2022 рік. Кияни можуть зареєструвати свої ідеї до 25 квітня.

Наразі мешканці столиці подали 165 ідей для покращення міста.

Сергій Пасюта, аналітик, лідер проекту Громадського бюджету, розповів, що така маленька кількість поданих проектів спричинена тим, що кінцева дата прийому заявок – 25 квітня. Люди звикли все робити в останні дні, тому більше проектів очікується в наступному місяці.

«Щороку ця історія повторюється, що в останні кілька днів подається більше проектів, ніж за весь попередній термін», – зазначив Сергій Пасюта.

Також аналітик наголосив, що найбільше проектів традиційно подають в освітній сфері. «Тенденція зберігається – киян найбільше цікавить сфера освіти. Найбільше проектів подається й перемагає саме в освіті», – розповів Сергій Пасюта.

Водночас лідер проекту Громадського бюджету зазначає, що перемоги можна досягти тільки з тим проектом, який є дійсно цікавим для його авторів.

«Якщо вам цей проект цікавий, то ви зможете знайти в собі сили та можливості, щоб надихнути ним інших людей. Це найважливіше. Інші якісь моменти та правила постійно змінюються, їх роблять зручнішими, але найважливіше – ваша зацікавленість», – зазначив аналітик.

Сергій Пасюта також нагадав, що його проект став переможцем Громадського бюджету у 2019 році. Відтак – ідею мали реалізувати 2020-го. Однак цього не сталося. Тому чоловік зі своєю командою цьогоріч не буде подавати нових заявок, а продовжить боротьбу за старий проект-переможець.

Нагадаємо, Сергій Пасюта – лідер команди зі стоворення проекту наземного переходу до станції метро «Університет». Перехід планують облаштувати через бульвар Тараса Шевченка в районі перехрестя з вулицею Пирогова. Проект цього переходу став переможцем Громадського бюджету у 2019 році. Однак наразі перехід ще не збудований.

У КМДА нещодавно заявили, що Мінекології проти наземного переходу до станції метро «Університет», адже при будівництві необхідно буде зносити зелені насадження – тополі вздовж бульвару.

До слова, подати свій проект до Громадського бюджету можна на сайті до 25 квітня. Автором може бути будь-хто. Наприклад, кілька років тому ініціативу подали американці, які проживають у Києві. Вирішуватиме, які проекти виставлятимуть на голосування спеціальна комісія.

Фото: фейсбук

Recent Posts

У МЗС заявили, що Зеленський у Римі 10 липня проведе додаткові зустрічі з представниками США

10 липня президент України Володимир Зеленський проведе в Римі додаткові зустрічі з американською делегацією.

12 хв. ago

У Києві перекрили рух транспорту після російського обстрілу

У Києві, 10 липня, внаслідок російського масованого обстрілу частково перекрили рух транспорту.

22 хв. ago

У Подільському районі Києва зруйновано амбулаторію, кількість постраждалих зросла

У Подільському районі Києва внаслідок російської атаки у ніч проти четверга, 10 липня, майже повністю…

37 хв. ago

Рубіо та Лавров проведуть нову зустріч

Державний секретар США Марко Рубіо зустрінеться з міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим на полях…

1 годину ago

Росіяни вдарили КАБом по Дніпропетровщині, поранили двох людей

Дві людини дістали поранення внаслідок російських ударів по Дніпропетровській області увечері 9 липня.

1 годину ago

У Конференції з відбудови України в Римі беруть участь понад 4000 учасників

У Конференції з питань відновлення України (URC2025) беруть участь понад 4000 представників урядів, бізнесу та…

1 годину ago