Categories: Без рубрики

Дочка архітектора, який будував Хрещатик, намагається 10 років врятувати батьківську квартиру

Після смерті батька чотирикімнатну квартиру Тетяна успадкувала навпіл із рідним братом, який вирішив продати свою частку.

Дочка архітектора, який будував Хрещатик, десять років бореться за батьківську квартиру у самісінькому серці Києва. Переконує – її намагається звідти вижити сусід. Він уже відрізав її половину квартири від електрики й не дозволяє користуватися водою та газом, йдеться в сюжеті ТСН.

Тетяна – дочка того самого архітектора Добровольського, який спроєктував Хрещатик, найстаріші станції київського метро та ще чимало знакових будівель. Нині у її родинній чотирикімнатній квартирі – два господаря.

Після смерті батька чотирикімнатну квартиру Тетяна успадкувала навпіл із рідним братом. Через особисті непорозуміння той свою половину продав – якомусь Василю. Відтак, сусідом Тетяни став геть чужий чоловік – із дивними манерами.

Новий господар Василь встановив на спільні труби – свої личильники. І так фактично анексував кухню, ванну й туалет. Наразі без згоди сусіда Тетяна не може ані навести лад, ані затіяти ремонт. Проста опція – ввімкнути світло – тут недоступна.

Після десяти років скандалів, судів і безнадійних спроб викупити у сусіда його кімнати, вона вирішила взяти паузу у війні. З’являється тут рідко. Використовує власні кімнати, як склад креслень і картин своєї архітектурної династії.

А от Василь робить вигляд, що відверто не розуміє нарікань сусідки. Каже – до спільного унітазу могла б підвести власну трубу. Було б бажання.

Чоловік розповідає, що Добровольські не такі вже янголи і пригадує, як сім років тому обливали його кавою.

Також зізнається, що історичний ремонт 50-х демонтував, бо у культурну цінність квартири архітектора, який збудував Хрещатик, не вірить. Також  Василь не приховує: хотів би заволодіти й кімнатами Добровольських. Там немає світла та й ремонт старий. Тож, така нерухомість багато не коштує. Виявляється, викуп проблемних квартир – його бізнес. Провернув таке вже з трьома оселями.

Проте через те, що Тетяна виявилась міцним горішком, Василь вважає жертвою себе, але здаватися не планує. Каже – сил ще достатньо, аби грати в довгу.

Своєю чергою Тетяна продовжує періодично зазирати до батьківської оселі. Інколи водить сюди на екскурсію архітекторів. Зізнається, що вже перевела дух і знову планує консультуватися з юристами – щоб перемогти в сусідській війні, яка занадто затяглася.

Однак, всі попередні суди протягом 10 років для Тетяни закінчились нічим. Виглядає, що лишився чи не єдиний шанс врятувати квартиру – залучити до створення музею міських чи державних урядників. Тож незабаром учасників цієї сусідської війни може побільшати.

Фото: скріншот

Recent Posts

Море крові та трупів. На Netflix вийшов 5-й і фінальний сезон психологічного трилеру про маніяка “Ти” — що варто знати

Стримінговий гігант Netflix випустив п’ятий і фінальний сезон популярного психологічного трилера «Ти» (You). Прем’єра відбулася…

1 годину ago

Частка загиблих в бою в українській армії нижча за російську, — Зеленський в інтерв’ю Шапіру

В українській армії зараз близько 800 або 600 тис. добровольців, кожен випадок мобілізації перевіряється окремо…

1 годину ago

З окупації повернули 21-річного хлопця, який опинився під загрозою примусового призову до армії РФ

Хлопця на ТОТ росіяни намагалися мобілізувати, але його вдалося евакуювати на підконтрольну Україні територію.

2 години ago

Шмигаль зустрівся з прем’єр-міністеркою Ліхтенштейну Бріґітте Гаас

Ліхтенштейн виділив 8 млн швейцарських франків на підтримку швидкого відновлення й 800 тис. — на…

2 години ago

Генсек НАТО Рютте закликатиме США не змушувати Україну прийняти мирну угоду проти її волі

Рютте також підкреслить, що примусове прийняття угоди, вигідної для Москви, не лише підриває суверенітет України,…

2 години ago

Якщо ми хочемо запобігти новим звірствам путіна, ми повинні мати довгострокові гарантії безпеки для України — Джонсон

Путін без розбору вбиває все більше українських цивільних, вбив і поранив 100 людей у Києві,…

2 години ago