Якщо проект реалізують, то з Києва до Варшави можна буде дістатися за чотири години.
Україна й Польща спільно напрацьовують план реалізації проекту високошвидкісного залізничного сполучення між Києвом і Варшавою та готуються до його презентації на рівні Європейського Союзу.
Як повідомило Міністерство інфраструктури України, такими є підсумки візиту голови відомства Олександра Кубракова, його заступника Мустафи Найєма і керівника «Укрзалізниці» Олександра Камишіна до Польщі.
Як повідомили в Мінінфраструктури, будівництво євроколії Київ – Варшава дозволить скоротити час у дорозі з однієї столиці до іншої залізничним транспортом до чотирьох годин. Для порівняння, зараз потягом з Києва до Варшави можна дістатися приблизно за 14 годин.
Крім того, під час цього візиту обговорювалась реконструкція ділянки Мальховіце – Нижанковичі на українсько-польському кордоні, яка не експлуатується з 1995 року. Наразі йде пошук джерел фінансування цього проекту.
Також Мінінфраструктури повідомило про план інтеграції української транспортної мережі в європейську. Окрім вже згаданого високошвидкісного залізничного сполучення та реконструкції ділянки Мальховіце – Нижанковичі, він також передбачає нові автобани до західного кордону.
Йдеться про будівництво першої концесійної дороги Краківець – Львів – Броди – Рівне, а також масштабне оновлення дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин, з підвищенням її до І-а категорії.
Крім того, цей план включає в себе модернізацію міжнародних автомобільних пунктів пропуску.
Фото: facebook
США у своїй пропозиції щодо мирної угоди не бачать Україну в НАТО.
Кейт Міддлтон та принц Вільям показали нове фото молодшого сина.
Прем'єр Британії заявив, що українці повинні самостійно визначати свою долю. При цьому топпосадовець наголосив, що…
Державний секретар США заявив, що "НАТО — це добре, поки НАТО є справжнім оборонним альянсом,…
23 квітня на зустріч у Лондоні, формальним організатором якої є британська сторона, прибула українська делегація у складі глави Офісу президента…
Централізована закупівельна організація – це фактично маркетплейс державних закупівель з відбудови.