Розмови про направлення солдатів з ЄС налаштовують західні держави проти підтримки України.
Camouflaged German and Lithuanian army soldiers during NATO exercise Griffin Storm at Camp Adrian Rohn in Pabrade, Lithuania, on Monday, June 26, 2023. Germany's defense chief said the country is prepared to station a permanent brigade of some 4,000 troops in Lithuania to help shore up NATO's eastern flank against potential Russian aggression. Photographer: Andrey Rudakov/Bloomberg via Getty Images
Про це розповів народний депутат України від фракції “Слуга народу” Олег Дунда.
Я до розмов з різних країн щодо направлення контингентів до України ставлюся дуже стримано.
За його словами, така вірогідність становить не більше 10%.
Водночас дискусії навколо того, щоб направити військовий контингент інших країн до України є контрпродуктивними та негативними для нас, вважає експерт.
Вони фактично налаштовують західні країни проти підтримки України. Західні демократії можуть найкраще допомогти Україні виграти війну вкладанням у свою оборону та виробництвом кратно більшої кількості озброєння.
Зазначимо, президент Франції Еммануель Макрон, який першим заговорив про можливість введення Сухопутних військ в Україну, продовжує відстоювати свою позицію: на його думку, Захід надто довго виявляв нерішучість та малював «червоні лінії».
Умовами для введення військ, за словами Макрона, може стати можливий прорив фронту та прохання України. У союзників, як і раніше, немає єдиної позиції з цього питання, але країни на східному фланзі НАТО менш категоричні.
88-річний понтифік за порадою лікарів не очолив традиційну великодню месу у Ватикані, але він привітав…
Росія розглядається як можливий пункт призначення для іранських запасів урану, а також як арбітр у…
Тактика: заманити Трампа – та ізолювати Зеленського, пише видання.
Україна була змушена збільшити відбір газу зі сховищ та наростити імпорт цієї зими й навесні…
Обмеження стосується ділянки до бульвару Тараса Шевченка.
Проти віцепрезидента США протестували у Римі.