Ці кошти, надані прихильниками Трампа, будуть спрямовані на його політичну діяльність, проведення інавгурації та навіть створення президентської бібліотеки.
Про це пише видання The New York Times.
Зібрані кошти підуть на проведення інавгурації, яка відбудеться 20 січня, фінансування політичної діяльності та на президентську бібліотеку. Наразі в інавгураційному фонді вже понад 150 млн доларів, при тому, що 2017 року на ці цілі зібрали 107 млн доларів — на той момент це була рекордна сума.
Серед тих, хто вніс пожертвування, називають фармацевтичну корпорацію Pfizer, технологічного гіганта Amazon, розробника сервісу ChatGPT, компанію OpenAI, Meta, а також різні організації, що займаються криптовалютою.
У виданні зазначають, що пожертви, вищі за 1 млн доларів, дають право на особливі привілеї під час інавгурації, зокрема, на можливість відвідати обід із Трампом або обраним віцепрезидентом Джей Ді Венсом.
Внески в інавгураційні комітети, які мають бути публічно розкриті через кілька місяців після церемонії, є однією з останніх можливостей для фінансової підтримки президента.
Інавгураційні комітети можуть приймати необмежені внески від приватних осіб і корпорацій, але не від іноземних громадян. Великі корпорації, які намагаються уникнути партійної політики, вважають за краще жертвувати свої кошти, щоб показати свою готовність працювати з новою адміністрацією і підтримати демократичну передачу влади, незалежно від партійної приналежності нового президента.
За даними Axios, гендиректор Apple Тім Кук особисто пожертвує $1 млн в інавгураційний фонд Трампа. Пожертва відображає тривалі відносини співпраці між Трампом і Куком, пише видання.
Нагадаємо, що обраний президент США Дональд Трамп запланував провести захід на кшталт мітингу. Він повинен відбутися 19 січня, за день до його інавгурації.
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.