Завдання нового російського безпілотника — максимально відбивати сигнал радіолокатора. Через це маленький дрон відображується як цілий літак.
Про це сказав авіаексперт, провідний науковий співробітник Державного музею авіації Валерій Романенко в етері КИЇВ24.
На одному (ред. – зі збитих безпілотників) були цивільні фотоапарати. Просто для передачі інформації по маршруту. І стояли кутові відбивачі, завдання яких максимально відбивати сигнал радіолокатора.
Експерт пояснив, що через потужне відбиття сигналу, маленький дрон виглядав як цілий літак. А збивати його – це витрачати зенітну ракету.
Тобто зараз завдання їх відрізняти й знищувати якнайдешевшими способами – мобільні групи, кулемети, легкі малокаліберні зенітні гармати.
Фото: відкриті джерела
The Legend of Ochi — це американська фентезійна пригодницька стрічка, яка поєднує міфологічні мотиви, візуальну…
Фільм «The Accountant 2» — це американський екшн-трилер, який є продовженням стрічки «The Accountant» (2016).…
«Until Dawn: До світанку» — це кінематографічна адаптація популярної відеогри, яка вперше вийшла у 2015…
25 квітня, напередодні річниці Чорнобильської катастрофи, Європейський інститут Чорнобиля втретє збирає провідних українських науковців, експертів,…
24 квітня у Києві відкриють виставку «Іканича»: маріупольська писанка — перша фізична експозиція, присвячена культурній…
У грудні французький президент заявив лідерам партій, що він намагатиметься уникнути позачергових виборів до закінчення…