Американський бізнесмен Ілон Маск назвав резидента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра «антидемократичним тираном» у відповідь на розпуск Бундестагу. глава фракції «Соціал-демократичної партії» Німеччини Рольф Мютценіх заявив, що слова Маска можуть серйозно погіршити німецько-американські відносини.
Elon Musk, owner of Tesla and the X (formerly Twitter) platform, attends a symposium on fighting antisemitism titled 'Never Again : Lip Service or Deep Conversation' in Krakow, Poland on January 22nd, 2024. Musk, who was invited to Poland by the European Jewish Association (EJA) has visited the Auschwitz-Birkenau concentration camp earlier that day, ahead of International Holocaust Remembrance Day. (Photo by Beata Zawrzel/NurPhoto via Getty Images)
Про це повідомляє видання Spiegel Politik.
«Словесні нападки на федерального президента спрямовані на всіх громадян. Закликаю уряд ФРН після інавгурації обраного президента США Дональда Трампа 20 січня прояснити, чи здійснювалися неодноразові неповажні висловлювання, наклеп і втручання у виборчу кампанію (Маском — ред.) також від імені нового керівництва Сполучених Штатів», — сказав Мютценіх.
Ілон Маск підтримує праві сили в Німеччині — він уже висловив підтримку ультраправій «Альтернативі для Німеччини». Президент країни Франк-Вальтер Штайнмаєр у своїй промові щодо розпуску Бундестагу виступив проти такого зовнішнього впливу. На що Маск назвав його «антидемократичним тираном».
Співголова СДПН Заскіа Ескен назвала «жалюгідними нападками» слова Маска про канцлера Шольца і федерального президента ФРН.
«Це негідний перетин меж допустимого і демонстрація його неповаги до нашої демократії», — цитує її слова агентство Reuters.
Нагадаємо, що Маск обізвав Шольца «бовдуром» і «лайном». В уряді Німеччини Маска порівняли з Путіним і звинуватили у спробі вплинути на вибори.
Пєсков також стверджує, що російський диктатор «неодноразово говорив про готовність до переговорів з українською стороною».
Диктатор РФ повторив наратив роспропаганди, виправдовуючи удар російської армії.
Як зазначає Time, Папа Римський Франциск був новатором у тому, що виявляв готовність вислуховувати різні погляди щодо суперечливих…
Якщо до 5 червня не буде ухвалене нове рішення ЄС, "за замовчуванням" відновиться дія положень…
Так зване великоднє перемирʼя тривало з 18:00 19 квітня до 00:00 21 квітня — його…
Шансу на відкриття банківської таємниці податковій найближчим часом немає.