У п’ятницю Індія та Пакистан продовжили заборону на польоти літаків у повітряному просторі одна одної.
Міністерство цивільної авіації Індії опублікувало повідомлення для пілотів про заборону входити у повітряний простір Індії або використовувати його до 23 червня будь-яким зареєстрованим, експлуатованим, власним або орендованим літакам Пакистану, включно із військовими рейсами.
Тим часом Управління аеропортів Пакистану (PAA) заявило, що обмеження на польоти поширюється на «усі літаки, які зареєстровані, експлуатуються, належать або орендуються Індією», зокрема військові судна, до 04:59 ранку за місцевим часом 24 червня.
«Згідно із директивою, жодному рейсу, що виконується індійськими авіакомпаніями або операторами, не буде дозволено входження або транзит через повітряний простір Пакистану», – заявили в PAA.
У матеріалі йдеться, що дзеркальне закриття повітряного простору Індії та Пакистану призвело до значних переспрямувань літаків, які перетинають регіон із пунктами призначення в інших міста Азії, Близького Сходу, Європи та Америки.
Нагадаємо, 22 квітня озброєні люди застрелили щонайменше 26 туристів на курорті поблизу Пахалгама в контрольованому Індією Кашмірі.
Міністерство закордонних справ Індії повідомило, що всі візи, видані громадянам Пакистану, будуть анульовані з неділі – у відповідь на напад бойовиків у спірному регіоні Кашмір.
24 квітня Пакистан закрив свій повітряний простір для індійських авіаліній та відкинув намір Нью-Делі призупинити дію критично важливої угоди про спільне використання водних ресурсів після нападу бойовиків на туристів у Кашмірі.
30 квітня Індія опублікувала повідомлення для льотчиків (NOTAM) про те, що обмежує свій повітряний простір для усіх літаків, які зареєстровані, експлуатуються або орендуються Пакистаном, включно з комерційними авіалініями та військовими літаками.
Поліція показала відео того, як її мобільна вогнева група знищила один із російських безпілотників, які атакували…
Президент США Дональд Трамп 23 травня підписав три укази, спрямовані на кардинальну реформу американської ядерної енергетики.
Україна в рамках обміну полоненими 23 травня передала Росії соратника Віктора Медведчука – Олександра Тарнашинського.
Пентагон спростував повідомлення про те, що адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає можливість виведення кількох…
Британські служби безпеки розслідують, чи могла Росія бути причетною до трьох підпалів, пов’язаних із майном,…
Колишній міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета, який очолював відомство у 2014 році, мобілізувався…