Categories: Без рубрики

Інспектори благоустрою у вересні внесли понад 1700 приписів та склали більше 300 адмінпротоколів

Серед найчастіших порушень — накопичення сміття, несвоєчасне прибирання гілля та листя, розміщення гаражів.

Щодня в Києві працюють понад 120 інспекторів благоустрою, кожен із яких відповідає за свій сектор у столиці. За перший місяць осені інспектори внесли понад 1700 приписів та склали більше 300 адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою, повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

За словами Ткаченка, спеціалісти моніторять стан вулиць міста, виявляють порушення та контролюють їхнє усунення.

«Традиційно найбільше приписів інспектори внесли щодо МАФів – таких 750. Якщо з’являється нова тимчасова споруда, обов’язково перевіряється наявність дозволів на розміщення. Якщо таких немає – наш департамент видає доручення на демонтаж КП «Київблагоустрій». Чимало приписів внесено щодо незавершених аварійних розриттів – таких понад 250. У Києві це дуже гостра проблема, і до неї посилена увага інспекції благоустрою», – прокоментував Ткаченко.

Ткаченко наголосив, що в Києві нині триває місяць посиленого прибирання та впорядкування міського простору, і велика увага прикута до аварійних розриттів на проїжджій частині.

«Місто поставило задачу – завершити ремонти мереж та відновити благоустрій на максимальній кількості розриттів через аварійні роботи. Термін для виконавців – 15 листопада, до початку холодів, коли асфальтове покриття оновлювати недоречно. Тому інспекція благоустрою проводить посилений моніторинг саме за цією проблематикою. За вересень склали майже 70 адмінпротоколів щодо розриття, за якими порушники отримають штраф», – зауважив Ткаченко.

Серед інших проблем благоустрою найбільш поширеними у вересні Ткаченко назвав накопичення сміття (майже 70 приписів), несвоєчасне прибирання гілля та листя (близько 30), розміщення гаражів (майже 120), літніх майданчиків (до 70 приписів).

Нагадаємо, що штрафи за порушення правил благоустрою Києва за ст. 152 Адміністративного кодексу України складають від 360 до 1700 грн.

«Звертаюсь до балансоутримувачів: сумлінно ставитись до обов’язку підтримувати порядок на своїй території, оперативно вирішувати проблеми благоустрою, з якими щодня стикаються кияни. Департамент благоустрою – контролюючий орган, але ми відкриті до співпраці, завжди готові до діалогу. Бо мета в нас одна – зробити столицю чистою та зручною для усіх жителів», – прокоментував Ткаченко.

Нагадаємо, днями в КМДА повідомили, що збирають кардинально покращити благоустрій Лук’янівки.

Фото: Фейсбук

Recent Posts

Із 28 квітня до 4 травня у районних Vcentri HUB Києва пройде низка заходів. Перелік

Vcentri HUB Києва заплановані психологічні тренінги для ВПО, заходи для людей старшого віку, заняття з…

2 години ago

Культурний тиждень в Києві. Анонс подій на тижні із 29 квітня по 4 травня

Зокрема, цього тижня у столиці відбудуться культурні події музеїв, театрів і бібліотек.

2 години ago

У Києві триває інтерактивна виставка «Третє дихання» про емоції та почуття

У столичному просторі М82 на Подолі відкрилась масштабна інтерактивна виставка "Третє дихання". Вона присвячена людським…

2 години ago

У Києві в Музеї медицини триває виставка «Операція “Вакцинація”», присвячена щепленням та історії боротьби людства проти страшних хвороб

Проєкт присвячений Європейському тижню імунізації — 2025, який Всесвітня організація охорони здоров’я разом з урядовими партнерами…

2 години ago

В Ірані заявили, що знайшли винних у вибуху у порту Шахід-Раджаї

26 квітня в порту Шахід-Раджаї в іранському місті Бандар-Аббас стався потужний вибух, внаслідок якого загинули щонайменше 40…

2 години ago

Усик і Дюбуа провели битву поглядів. Британець зненацька штовхнув українського боксера

Після кількох секунд контакту Дюбуа несподівано штовхнув Усика, що спричинило миттєву реакцію охорони та команди обох…

3 години ago