У Центрі протидії дезінформації спростували новини про прапор Північної Кореї біля українського села Цукурине на Донеччині.
Прапор КНДР ймовірно встановили на Донеччині. Фото: соцмережі.
Про це заявив керівник Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки й оборони України Олександр Коваленко.
За його словами, історія про прапори РФ і КНДР, які нібито вивісили на Покровському напрямку, є «виключно елементом інформаційних операцій».
Вони зараз масштабуватимуть тему КНДР і намагатимуться використати її в якості пропаганди страху проти України. Лякатимуть максимально, намагатимуться перекручувати правдиву інформацію про 12 тисяч військових КНДР на території Росії, брехнею про сотні тисяч.
Він зауважив, що військові Північної Кореї дійсно присутні на території Росії і їх готують до війни, але їх кількість фіксується не така, яку повідомляють вороги.
Тому і будуть історії про прапори, незалежно від того, чи вивісили їх десь чи «зафотошопили», і скільки вони провисіли по часу.
Нагадаємо, 21 жовтня 2024 року стало відомо про те, що прапор Північної Кореї, ймовірно, встановили біля українського села Цукурине на Покровському напрямку Донецької області. На опублікованому фото було видно, що стяг КНДР знаходиться поруч із російським триколором.
Зазначимо, що відповідний населений пункт нещодавно окупували російські загарбники.
Під час переговорів щодо угоди про надра між Україною та США зараз не йдеться про…
Ізраїль не відкидає атаки на ядерні об'єкти Ірану в найближчі місяці.
Український застосунок для підготовки військових Drill залучив 100 тисяч доларів інвестицій. Кошти спрямують на розширення…
У Канаді горів музей просто неба — Село української культурної спадщини, що розташоване неподалік Едмонтона.
Президент Володимир Зеленський присвоїв військове звання бригадного генерала начальнику Військової служби правопорядку у Збройних силах…
У Білій Церкві троє чоловіків вчинили фізичне та психологічне насильство над 16-річним підлітком, знімаючи все…