Українська правда знайшла бізнесмена, ексдепутата Київської міської ради Дениса Комарницького у Відні. Він відмовився будь-що коментувати під час зустрічі, але пізніше відповів письмово: «це політичне переслідування».
Про це повідомила “Українська правда”.
Колишній депутат Київської міської ради Денис Комарницький, якого НАБУ підозрює в земельній корупції у Києві, незаконно перетнув кордон з Румунією і поселився у Відні. За даними УП, Комарницький спочатку переховувався в Києві, потім в Київській області, а після, 16 лютого, опинився в Румунії, хоча офіційно і не перетнув кордон. Слідство перевіряє прикордонників, представників розвідки та органів правопорядку до виїзду Комарницького.
“За інформацією джерел Української правди в правоохоронних органах, спочатку Комарницький переховувався від слідства у Києві, згодом у Київській області, а 16 лютого опинився у Румунії, офіційно не перетнувши ані український, ані румунські кордони. Також, за даними співрозмовників Української правди серед правоохоронців, наразі перевіряється версія щодо причетності до втечі Комарницького за кордон, прикордонників, представників розвідки та правоохоронних органів”, – ідеться в розслідуванні.
Журналіст Михайло Ткач знайшов Комарницького у Відні, але колишній депутат фактично відмовився від спілкування з ним, звинувативши у шпигунстві. У розмові з журналістом Комарницький лише заперечив звинувачення, а письмо телефоном заявив про політичне переслідування.
Коли Ткач згадав про розслідування НАБУ та записи в його офісі, Комарницький назвав це “фейковими новинами”.
На пряме запитання про те, чи корумпував він столичних чиновників, Комарницький відповів: “Ні, це все дурниці”.
Врешті Комарницький запропонував зустрітися для надання коментарів у належний спосіб, але інтерв’ю так і не відбулося.
Комарницький згодом відмовився від зустрічі, надавши лише письмові коментарі.
У своїх відповідях Комарницький наголосив на політичному переслідуванні, звинуватив правоохоронні органи у заангажованості й підкреслив, що його діяльність як адвоката та політичного радника обмежується консультаціями і правовою підтримкою клієнтів.
Нагадаємо, НАБУ і САП підозрюють Комарницького у створенні та керуванні злочинною організацією з метою заволодіння столичною землею. За версією слідства, учасники групи подавали заявки на отримання прав власності на землі для обслуговування фіктивних споруд, а посадовці КМДА та депутати Київради за хабарі сприяли ухваленню потрібних рішень.
НАБУ вважає, що за допомогою цієї схеми група незаконно заволоділа земельними ділянками на суму понад 11 млн грн і намагалася привласнити ще шість ділянок вартістю понад 83 млн грн.
10 лютого НАБУ оголосило Комарницького у розшук. Іншим підозрюваним обрали запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави (від 4,5 до 50 млн грн), яку вони сплатили й повиходили на волю.
88-річний понтифік за порадою лікарів не очолив традиційну великодню месу у Ватикані, але він привітав…
Росія розглядається як можливий пункт призначення для іранських запасів урану, а також як арбітр у…
Тактика: заманити Трампа – та ізолювати Зеленського, пише видання.
Україна була змушена збільшити відбір газу зі сховищ та наростити імпорт цієї зими й навесні…
Обмеження стосується ділянки до бульвару Тараса Шевченка.
Проти віцепрезидента США протестували у Римі.