Рішення підтримали всі 14 республіканців, тоді як усі 13 демократів виступили проти. Очікується, що вже найближчими днями його кандидатуру розглядатиме повний склад Сенату, але це не стане для Гегсета "легкою прогулянкою".
Про це пише The New York Times.
Під час слухань Гегсет заявив, що звинувачення на його адресу, які включають алкоголізм, фінансові зловживання у ветеранських організаціях, зради та насильство над дружинами, є частиною інформаційної кампанії проти нього.
Він стверджує, що всі ці твердження базуються виключно на анонімних джерелах.
Однак з’явилися й офіційні свідчення.
Даниелла Гегсет, колишня дружина його брата, надала ФБР показання під присягою, копії яких розіслали сенаторам.
У своїх свідченнях вона заявила, що друга дружина Гегсета, Саманта, одного разу була змушена сховатися в шафі через страх за свою безпеку. За словами Даниелли, Саманта надала їй кодове слово для виклику допомоги, і одного разу, у 2015 або 2016 році, використала його.
Даниелла також зазначила, що вона особисто не була свідком фізичного чи сексуального насильства, проте неодноразово спостерігала «агресивну та нестабільну поведінку» Гегсета.
Крім того, вона навела приклади з 2008, 2009 і 2013 років, коли бачила, як Гегсет втрачав свідомість від алкоголю.
За її словами, він робив зневажливі коментарі про жінок, заявляв, що вони не повинні мати права голосу чи працювати, і висловлював упередження щодо американців мексиканського походження.
Адвокат Гегсета Тім Парлаторе, який раніше представляв у суді Дональда Трампа, назвав Даниеллу «крайньолівою демократкою», яка прагне помститися Гегсету та його родині.
Він також наголосив, що під час розлучення Гегсета зі своєю другою дружиною в суді не звучало жодних звинувачень у насильстві чи аб’юзі.
Як повідомляє New York Times, останніми днями кілька республіканців, дізнавшись про звинувачення проти Гегсета, у приватних розмовах висловили серйозну стурбованість.
У республіканців 53 місця в Сенаті, і Гегсет може дозволити собі втратити підтримку не більше трьох із них.
Нагадаємо, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп після своєї інавгурації 20 січня підписав документи про призначення людей з його команди на чільні посади в уряді країни.
Речниця Центрального розвідувального управління США підтвердив загибель Майкла Глосса — сина заступниці директора відомства з…
Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин взяв участь у церемонії спуску на воду нового багатоцільового…
У Росії внаслідок вибуху авто помер Євгеній Ритніков — директор конструкторського бюро «Брянський електромеханічний завод»…
У Римі близько 140 тисяч людей зібралися на площі Святого Петра та сусідніх вулицях, щоб…
Президент України Володимир Зеленський проводить у Римі зустріч із президентом США Дональдом Трампом.
Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до експлуатації у підрозділах Збройних сил України безпілотний авіаційний…