Categories: Без рубрики

Компанії, яку ВДНГ звинувачувала у рейдерстві, суд віддав частину території комплексу

Підприємство «Віді-Мистецтво» начебто придбало будівлю на території ВДНГ і тепер відсудило землю.

Північний апеляційний господарчий суд сьогодні віддав у користування приватній компанії «Віді-Мистецтво» земельну ділянку на території державного комплексу «Експоцентр України». Про це повідомляють «Ґрати».

Фірма володіє будівлею на території «Експоцентру» і через суд намагалась узаконити користування земельною дiлянкою, яка знаходиться пiд забудовою. Представники ВДНГ натомість намагалися оскаржити цю спробу; у результаті судді відхилили скаргу «Експоцентру» і земельна ділянка перейшла в користування приватній компанії.

Видання наголошує, що перед початком засідання до зали суду не пустили знімальні групи кількох телеканалів начебто через карантин (знімальної групи телеканалу “Київ” на суді не було). Прес-секретарка Північного апеляційного суду пояснила, що рішення не пускати журналістів начебто ухвалила колегія суддів у справі.

Як ми вже повідомляли, у жовтні минулого року ВДНГ заявила про спробу рейдерського захоплення території компанією «Віді-Мистецтво». Через це на території комплексу невдовзі начебто має з’явитися паркан, а заїзд з боку Голосіївського проспекту перекриють.

«Віді-Мистецтво» за допомогою договору хоче фактично забрати з володіння ВДНГ територію площею понад 1 га. Це є незаконним кроком, що порушує права та інтереси державного Експоцентру», – пояснювали у ВДНГ.

Натомість в компанії заявили у відповідь, що їхні дії начебто були правомірними, а єдиним правдивим твердженням в інформації від ВДНГ було те, що вони неодноразово відмовляли компанії в підписанні договору про законне право на користування частиною земельної ділянки. При цьому підприємство наполягає, що не приватизувало, а купило у фізичної особи будівлю на території ВДНГ за 5,5 мільйонів доларів.

З повідомлень інших ЗМІ відомо, що мова іде про будівлю, яка зведена на ВДНГ ще у 1958 році — це колишній ресторан «Весна». У 1991 році вона перейшла у комунальну власність, і у подальшому столичні чиновники її продали. Згідно з даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, на території ВДНГ існує ще чотири будівлі, які перебувають у приватній власності, і під якими земля може бути так само відчужена, як і під вищезгаданим об’єктом.

Фото: Фейсбук

Recent Posts

Віллем Дефо співає українську народну пісню. 24 квітня у прокат виходить американське пригодницьке фентезі “Очі. Легенда Карпат”

The Legend of Ochi — це американська фентезійна пригодницька стрічка, яка поєднує міфологічні мотиви, візуальну…

5 хв. ago

Страх і напруга, що лоскочуть нерви. 24 квітня у прокат виходить горог «Until Dawn: До світанку»

«Until Dawn: До світанку» — це кінематографічна адаптація популярної відеогри, яка вперше вийшла у 2015…

12 хв. ago

До роковин Чорнобильської трагедії у Києві пройдуть міжнародний форум та мистецька виставка

25 квітня, напередодні річниці Чорнобильської катастрофи, Європейський інститут Чорнобиля втретє збирає провідних українських науковців, експертів,…

15 хв. ago

У Києві відкриють виставку відтворених писанок зі зруйнованого маріупольського музею

24 квітня у Києві відкриють виставку «Іканича»: маріупольська писанка — перша фізична експозиція, присвячена культурній…

19 хв. ago

Макрон розглядає можливість розпуску парламенту та дострокових виборів восени — Bloomberg

У грудні французький президент заявив лідерам партій, що він намагатиметься уникнути позачергових виборів до закінчення…

22 хв. ago