Подати свої ідеї до Громадського бюджету можна до 25 квітня.
Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».
Киянці Ірині Лісовиченко вдалося реалізувати 5 ініціатив, які перемогли серед проектів Громадського бюджету. Переможниця розповіла телеканалу «Київ» свої секрети успіху.
«Коли я починала перший проект, то було важко. Але я собі розуміла, що батьки (учнів – ред.) побачать це все наступного року й зрозуміють, що це така можливість, яку просто втрачати не варто», – зазначила пані Ірина.
Знайомство Ірини Лісовиченко з Громадським бюджетом почалося зі створення лялькового театру в школі та оновлення їдальні.
«Обладнання їдальні вже було настільки застарілим, що кастрюля компоту закіпала 2 години. Наразі встановили нові плити, холодильники, духовки. Поставили і лінію для роздачі, і марміти, щоб вся їжа була теплою», – розповіла пані Ірина.
Ірина Лісовиченко – активна учасниця Громадського бюджету ще з 2017 року. Опікується жінка освітніми проєктами. За цей час пані Ірині вдалося реалізувати вже 4 ініціативи у двох школах. Ще одну ідею втілюватимуть цьогоріч. Та жінка зізнається – однієї ідеї замало. Секрет успіху проектів – у злагодженій роботі всієї команди.
«Соціальні мережі не працюють. Працює особистий авторитет автора – коли автор може розказати, зацікавити і донести ідею до своєї аудиторії», – зазначила ірина Лісовиченко.
Окрім цього, отримувати омріяну перемогу допомагало об’єднання з іншими авторами. Команди формувалися в «п’ятірки» й підтримували проекти одине одного. Адже кожен киянин мав можливість проголосувати за 5 проектів.
«Школи об’єднувалися, створювали команди й перемагали, суспільно допомагаючи одна одній», – наголосила пані Ірина.
Цьогоріч авторам та командам доведеться збирати голоси за новими правилами. У людей вже буде не 5, а 10 голосів. Утім віддати їх можна буде лише по одному за кожну категорію, яких також 10: освіта, культура, екологія, спорт, ЖКГ та інші. Однак Ірина Лісовиченко впевнена, що Громадський бюджет став популярним саме завдяки сфері освіти.
«Люди вже не просто голосують за той проект, за який просиш. Вони вже зважливо думають, за що би хотілося віддати свій голос. Це справедливо і правильно», – зазначила пані Ірина.
Громадський бюджет – це чудова нагода змінити місто. І хоча з кожним роком конкуренція між проектами зростає, авторів це не зупиняє.
Нагадаємо, нещодавно ми писали, що завдяки Громадському бюджету на Оболоні з’явилася нова зелена зона.
До слова, кияни можуть зареєструвати свої ідеї до 25 квітня. Подати свій проект до Громадського бюджету можна на сайті. Автором може бути будь-хто. Наприклад, кілька років тому ініціативу подали американці, які проживають у Києві. Вирішуватиме, які проекти виставлятимуть на голосування спеціальна комісія.
Фото: фейсбук
Президент Володимир Зеленський у середу, 23 квітня, заявив, що Україна завжди діятиме відповідно до своєї…
Українська делегація у Лондоні у середу, 23 квітня, провела переговори з колегами з Великої Британії,…
Прессекретарка Білого Дому Керолайн Левітт у середу, 23 квітня, заявила, що президент України «Володимир Зеленський,…
Цього тижня для киян і гостей столиці проведуть безплатні екскурсії, серед яких – одна прогулянка…
Речник глави рф Дмитро Пєсков заявив, що росія готова завершити війну в Україні, якщо та…
Фільм «The Seed of the Sacred Fig» — це політична драма про суддю, який стикається з…