Заходи проходитимуть у четвер, суботу та неділю. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах. Зокрема, є екскурсія, адаптована для людей із порушеннями слуху в супроводі перекладача жестової мови, та прогулянка для внутрішньо переміщених осіб.
Monument of Mother standing on skyline. Dry winter trees in foreground. Tall flagpole wirh ukrainian national flaf. The sculpture is a part of the National Museum of the History of Ukraine in the Second World War
Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян та гостей столиці два лекторії та три екскурсії на безоплатній основі.
Екскурсія «Нивські етюди» (адаптована для людей із порушеннями слуху), під час якої учасники прогуляються вулицями мікрорайону Нивки та дізнаються про цю історичну місцевість, видатних політиків і науковців, які тут жили й працювали, та чиїми іменами названі вулиці. Також учасники побачать твір мистецтва відомої художниці-шістдесятниці.
Увага! Екскурсія триватиме в супроводі перекладача жестової мови.
Дата та час: 20 лютого, четвер, 13:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Kx2pfKv8TNsLBr6R8.
Лекторій «Ті, що єднають береги», де учасники зможуть поринути в історію Києва, збудованого на берегах Дніпра. Дізнатися, як у давнину єднали правий і лівий береги, хто створював і контролював переправи. А також про перші мости, що стали інженерними досягненнями свого часу. Довідатися про видатних архітекторів, сучасні мостові переходи через Дніпро та про важливу роль, яку відіграють у житті міста ті, що єднають береги.
Дата та час: 20 лютого, четвер, 15:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/FwkCZmRWNoVDABX19.
Лекторій «Становлення сучасної Оболоні», під час якого учасники дізнаються про історію Оболоні з моменту її створення до сьогодення, а також про видатних особистостей, пов’язаних із цією місцевістю.
Дата та час: 22 лютого, субота, 14:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/cZVF9SYzSErje8Ei6.
Екскурсія «Меценати Києва» (для внутрішньо переміщених осіб), де можна буде дізнатися про традиції благодійництва та про відомі родини меценатів Києва, які жили в місті більше століття тому. Також зможуть оцінити їхній внесок у збереження музейних цінностей, коли меценати перетворювали власні оселі на музеї чи молитовні будинки.
Дата та час: 23 лютого, неділя, 12:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/2PeF2k9ELJs819LL7.
Екскурсія «Святошинське намисто», учасники й учасниці якої почують багато цікавих фактів про розбудову Святошинського району. Ці історії, немов намистинки в ланцюзі історичних подій, пов’язують місцевість із давніми київськими святинями, розвитком курортної справи, ідеєю підкорення неба та з особистостями, які відіграли важливу роль у розвитку авіації.
Дата та час: 23 лютого, неділя, 13:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/TgCje9bap8otGmKf8.
Реєстрація на екскурсії – обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком.
У Міністерстві закордонних справ переконані, що мета розміщення провокативної таблички на братській могилі вояків УПА…
Йдеться переважно про прикордонні області, що регулярно зазнають атак українських БПЛА – Бєлгородську, Курську, Брянську…
Кіберфахівці Служби безпеки затримали під Києвом ще одну агентку ФСБ, яка коригувала ракетно-дронові атаки РФ по…
Церемонія нагородження Encaenia відбудеться 25 червня. Реєстрація квитків для студентів, викладачів та випускників Оксфорду відкриється…
У межах зміцнення міжнародного партнерства щодо енергетики та відновлення критичної інфраструктури України один з енергетичних…
Як встановило розслідування, арештоване судно входило до складу “тіньового” флоту Росії, який Кремль використовує для…