Київ піднявся на 22 місце в світовому рейтингу IQAir World Air Quality Report 2023 року за якістю повітря, порівняно з 26 сходинкою у 2022 році.
Monument of Mother standing on skyline. Dry winter trees in foreground. Tall flagpole wirh ukrainian national flaf. The sculpture is a part of the National Museum of the History of Ukraine in the Second World War
Про це повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів.
Прокопів пояснює це двома факторами:
Кияни дихали чистим повітрям майже 90% часу минулого року. Концентрація пилу PM 2.5 знизилася з 9.5 до 8.9 мг/куб. метр. Це дозволило Києву потрапити до “зеленої” зони рейтингу разом з такими містами як Відень, Амстердам та Копенгаген.
Найбрудніше повітря зафіксовано в Нью-Делі (Індія), Дакці (Бангладеш) та Багдаді (Ірак).
Лідерами рейтингу стали Сан-Хуан (Пуерто-Рико), Веллінгтон (Нова Зеландія) та Канберра (Австралія).
У Києві діють 53 пункти спостереження за якістю повітря: 46 індикативних та 7 референтних європейського зразка. Дані з датчиків оновлюються щохвилини й доступні на сайті asm.kyivcity.gov.ua та в додатку “Київ Цифровий”.
Це свідчить про те, що Київ стає все більш екологічним містом. Влада міста й надалі буде вживати заходів для покращення якості повітря та збереження довкілля.
У найбільшому місті Туреччини Стамбулі сталося кілька землетрусів - найбільший з магнітудою 6,2 бали. Містяни після…
20 квітня 2025 року загальний час перегляду «Конклаву» на всіх стримінгах в США складав 1,8…
Всесвітня продовольча програма та Всесвітня організація охорони здоров'я оголосили про серйозні скорочення після того, як…
Киян просять бути обачними під час відпочинку на природі, не розводити вогнища в непристосованих для…
Європарламент вимагає від французького ультраправого "Національного об'єднання" Марін Ле Пен відшкодувати 3,5 млн євро у…
Лабораторія досліджень штучного інтелекту OpenAI зацікавлена у придбанні браузера Google Chrome, якщо федеральний суд США…