Ведуться певні переговори за участю Ілона Маска, напівпровідникової компанії Global Foundries та виробника мікросхем Qualcomm.
Ілон Маск може придбати Intel й нібито обговорює це з представниками Global Foundries та Qualcomm в резиденції Трампа в Мар-а-Лаго.
Як зазначає Wccftech у звіті SemiAccurate згадується, що він є зацікавленим покупцем. Компанія стверджує, що ймовірність купівлі Intel становить 90%, а в «платному» звіті вказано ім’я Ілона Маска, який брав участь у переговорах. Придбанням Intel цікавляться такі великі гравці, як Qualcomm, ARM і навіть її прямий конкурент AMD.
Ділан Пател із SemiAnalysis також стверджує, що ведуться певні переговори за участю Ілона Маска, напівпровідникової компанії Global Foundries та виробника мікросхем Qualcomm, кажучи, що всі ці сторони в Мар-а-Лаго потенційно обговорюють поглинання Intel разом з кількома іншими аспектами.
«Ми розглядаємо це як поганий результат для Intel, якщо тільки вона не зможе найняти генерального директора, який вийде з бізнесу виробництва чипів», — прокоментував аналітик Citibank Крістофер Дейнелі можливість придбання Intel Маском.
Хоча існує невизначеність щодо того, наскільки велику роль може відігравати Ілон в цій угоді, цілком ймовірно, що він використає свої фінансові ресурси з користю, перетворивши Intel на щось зовсім інше і, можливо, революційне. Проте поки що до цих чуток потрібно ставитися з обережністю, хоча їх не можна повністю виключати.
Акції Intel вже відреагували на чутки зростанням на 10%. З приходом адміністрації Трампа, яка сповідує політику «Америка перш за все», Intel та деякі інші компанії, орієнтовані на США, ймовірно, отримають додаткові фактори росту.
Нагадаємо, що комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала на Ілона Маска до суду, звинувативши мільярдера в тому, що він занадто довго не розкривав інформацію про те, що у 2022 році купив велику частку в компанії “Твіттер”.
Спеціальний посланник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф може приїхати в Росію після серії консультацій у Лондоні.
Дедалі більше країн Європи розглядають модель вливання грошей в українську оборонну промисловість замість відправки зброї.
Німеччина може втратити шанс увійти до складу Ради Безпеки ООН у 2027 році, якщо очільницю німецького МЗС Анналену Бербок…
Китайські вчені успішно випробували неядерну водневу бомбу, утворивши вогняну кулю тривалістю у 15 разів довше…
Папа Римський Франциск на Великдень 20 квітня зустрівся у Ватикані з віцепрезидентом США Джей Ді Венсом.
Росія висунула звинувачення полоненому австралійцю Оскару Дженкінсу, який воював на боці України як доброволець.