Перед тим, як вистрілити зі зброї, військовослужбовець має попередити про її застосування. Він має зробити попереджувальний постріл.
Про це в ефірі КИЇВ24 розповів військовий юрист Роман Лихачов.
Військовослужбовець зобов’язаний попередити про застосування зброї. Зробити постріл вгору. Та у подальшому лише тоді може застосувати зброю. Це чітко регламентовано статутом.
За його словами, ДБР розглядає кожен такий випадок, коли військовий застосовує зброю. Тоді у військовій частині проводять розслідування.
Тому не завжди військовослужбовці хочуть застосовувати зброю, бо немало є вироків за перевищення відповідних заходів оборони.
Нагадаємо, 28 серпня Волинський ТЦК та СП зробив заяву, що військові будуть відкривати вогонь на ураження у разі загрози працівнику ТЦК.
Таке рішення ухвалили через те, що 27 серпня, у Луцьку невідомий чоловік відкрив вогонь зі зброї по військовослужбовцях, які несли службу з охорони об’єкта на посту. Військові почали стріляти у відповідь. У результаті стрілянини був поранений 55-річний військовослужбовець. Його доправили у лікарню.
88-річний понтифік за порадою лікарів не очолив традиційну великодню месу у Ватикані, але він привітав…
Росія розглядається як можливий пункт призначення для іранських запасів урану, а також як арбітр у…
Тактика: заманити Трампа – та ізолювати Зеленського, пише видання.
Україна була змушена збільшити відбір газу зі сховищ та наростити імпорт цієї зими й навесні…
Обмеження стосується ділянки до бульвару Тараса Шевченка.
Проти віцепрезидента США протестували у Римі.