Документи знадобляться для проведення генеалогічних досліджень та пошуку інформації про своїх рідних.
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» створив архів із сотнями тисяч оцифрованих документів за ХХ сторіччя. Повідомляє прес-служба центру.
В архіві містяться електронні копії архівних документів, які стосуються періоду окупації Києва 1941-1943 років, актові книги РАЦСів, довідкові картотеки, фонди районних управ, а також документи, що стосуються трагічних подій у Бабиному Яру тощо.
Цифровий архів поповнюватимуть новими документами. Робота над ним ведеться в рамках проекту Меморіального центру «Імена». Він спрямований на те, щоб скласти повний і точний список убитих у Бабиному Яру та відновити склад населення Києва до війни та в післявоєнний період.
Загалом Центр оцифрував більше півмільйона архівних документів. З них 200 тисяч засекречених раніше матеріалів часів нацистської окупації Києва та понад 130 тисяч актових книг РАЦСів.
Наступного року дослідники планують оцифрувати ще близько мільйона документів з історії Голокосту та нацистської окупації України.
Нагадаємо, Меморіальний центр «Бабин Яр» створив 3D-модель з точними місцями розстрілу євреїв.
Фото: сайт «Бабин Яр»
Справа Протасового Яру в Києві стала першим відомим випадком застосування нового закону про захист прав…
Посол Китаю в Україні Ма Шенкунь відвідав Міністерство закордонних справ через участь громадян КНР у…
У Польщі на горі Монастир установили нову меморіальну дошку на братській могилі воїнів Української повстанської…
У Михайлівському Золотоверхому монастирі створили цифрову копію середньовічної пірофілітової плити з рельєфом вершника. Цей об’єкт…
У соцмережах розповсюдили знімки з повідомленням про те, що нібито в Києві невідомі розклеїли листівки,…
У Києві правоохоронці затримали 34-річного чоловіка, який торгував документами про зняття з військового обліку, липовою…