Поліція відтісняє мітингувальників, які хочуть ставити намети на Майдані Незалежності
Сьогодні, 15 грудня, в Урядовому кварталі Києва між підприємцями – учасниками руху “SaveФОП” – та поліцією сталися сутички. Мітингувальники намагалися ставити намети на Майдані Незалежності, а поліція почала їх відтісняти, повідомили у програмі “Київ. Newsroom” телеканалу Київ.
Під час сутичок поліція почала розпилювати сльозогінний газ. Організатор руху “SaveФОП” Сергій Доротич заявляє про “десятки потерпілих” та звернувся до президента Володимира Зеленського. Він просиьть у гаранта Конституції “припинити над народом знущання, які зараз тривають на Майдані“.
Мітинг ФОПівців триває від ранку. Спочатку вони перекрили рух транспорту по вулиці Грушевського. Згодом рушили колоною по Хрещатику на Майдан Незалежності, де спробували встановити намети. Підприємці заявляють, що не припинять мітингувати, допоки не доб’ються виконання їхніх вимог. Поліція закликає учасників мітингу не порушувати правоворядок.
Вимоги підприємців залишаються незмінними: повна відміна касових апаратів (відтермінування їх не влаштовує). Також вони хочуть, аби влада дозволила їм працювати під час локдауну 8-24 січня.
Серед інших вимог — прийняти законопроекти №3853-1, №3853-2 і №3993 (передбачають спрощену систему оподаткування, звітності та обліку доходів), утворити новий дорадчий орган при президенті, який би опікувався їхніми проблемами.
Про 40 потерпілих також заявили в поліції.
Станом на 14:50 15 грудня в столиці зачинено на вихід станції метро «Хрещатик» (вихід до вул. Хрещатик) і «Майдан Незалежності». На вхід і пересадку станції працюють у звичайному режимі. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Київського метрополітену.
Фото: Нацполіція
На картині американського президента зображено з піднятим кулаком на сцені свого передвиборчого мітингу в Пенсильванії…
Голова євродипломатії вважає, що США не достатньо тиснуть на Росію.
На пресконференції президент прокоментував дані від The Wall Street Journal, згідно з якими США пропонують визнати Крим…
Представник Держдепартаменту спростував, що Вашингтон ставить Київ перед доконаним фактом, однак дедалі гучніше невдоволення адміністрації…
17 березня суд залишив Друзя у СІЗО до 21 квітня. Його підозрюють у корупції.
Найбільшим постачальником цивільних дронів до України залишається Китай.