Музей Голодомору адаптував сайт відповідно до міжнародних стандартів.
Команда Музею Голодомору адаптувала офіційний сайт відповідно до міжнародних стандартів. Повідомляє прес-служба музею.
Завдяки проекту «Доступний сайт — доступний музей» можна змінити кольорову гаму та розмір шрифтів, що полегшить роботу з ним для людей із порушеннями зору.
Для незрячих відвідувачів сайту до кожного зображення додано альтернативний текст та описи історичних фотографій, а усі сторінки та посилання сайту стали доступними для скрінрідерів (програм зчитування з екрану).
Також полегшено навігацію сайтом для людей, що мають ураження опорно-рухового апарату. Потрібну сторінку можна знайти за допомогою клавіатури без використання мишки. Для людей з ментальними порушеннями створюються паралельні сторінки, написані спрощеною мовою.
Над проектом працювала команда ІТ-тестувальників з інвалідністю Inclusive IT, які є фахівцями з вебдоступності. Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.
Нагадаємо, Музей Голодомору презентував перший мобільний додаток про Київ 1930-х.
Фото: прес-служба
The Legend of Ochi — це американська фентезійна пригодницька стрічка, яка поєднує міфологічні мотиви, візуальну…
Фільм «The Accountant 2» — це американський екшн-трилер, який є продовженням стрічки «The Accountant» (2016).…
«Until Dawn: До світанку» — це кінематографічна адаптація популярної відеогри, яка вперше вийшла у 2015…
25 квітня, напередодні річниці Чорнобильської катастрофи, Європейський інститут Чорнобиля втретє збирає провідних українських науковців, експертів,…
24 квітня у Києві відкриють виставку «Іканича»: маріупольська писанка — перша фізична експозиція, присвячена культурній…
У грудні французький президент заявив лідерам партій, що він намагатиметься уникнути позачергових виборів до закінчення…