Categories: Без рубрики

На “гарячу” лінію Центру гендерної рівності в Києві з 24 лютого надійшло більше двох тисяч звернень

Психологи центру також виїздять на деокуповані території Київщини для документування злочинів російської армії.

З початку повномасштабного вторгнення рф на телефон довіри Київського міського центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильства надійшло більше двох тисяч дзвінків щодо психологічної допомоги та підтримки. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Телефон довіри працює зараз не тільки для киян, а й для мешканців інших регіонів України. Зокрема, для тих, хто перебував на окупованих територіях. Із 24 лютого до Центру надійшло 2049 дзвінків. З них: 1712 дзвінків від жінок і 337 від чоловіків. Близько 15% дзвінків з інших регіонів України. На сьогодні люди звертаються за допомогою психологів через страх не вижити, або через жахи, які вони спостерігали в окупації. Люди переживають за своїх рідних, які перебувають на окупованих територіях або на територіях, де йдуть бойові дії. Психологи Центру надають допомогу усім, хто її потребує, і кожен може звернутися до Центру за підтримкою», – зазначила Хонда.

Заступниця голови КМДА нагадала, що що всі, кому необхідна психологічна допомога можуть звертатися телефоном на муніципальну гарячу лінію телефон довіри за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 з мобільного.

Вона також зазначила, що на сьогодні психологи Центру спільно зі спеціальними підрозділами поліції здійснюють виїзди на деокуповані території Київської області з метою документування злочинів російської армії, зокрема, сексуального характеру. Фахівці надають підтримку постраждалим особам та роз’яснюють про подальші кроки після травмуючих подій.

Притулок Центру продовжує свою роботу, приймаючи постраждалих осіб та надаючи всіляку допомогу відповідно до індивідуальних потреб. Тільки минулого тижня відбулися 2 поселення (жінка та жінка з дитиною).

Також можна отримати психологічні консультації і у Skype (dovira1500). Протягом квітня надано 63 консультації в онлайн-форматі.

Крім того, психологами Центру проводяться очні консультації у Vcentrihub: Оболонь за адресою: м. Київ, просп. Оболонський, 22-А. Години прийому: 10:00-16:00.

Також, постраждалі можуть отримати первинну та вторинну юридичну допомогу від юристів Бюро вторинної безоплатної правової допомоги.

Фото: Фейсбук

Recent Posts

У КНДР на церемонії за участю Кім Чен Ина представили новий есмінець

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин взяв участь у церемонії спуску на воду нового багатоцільового…

11 хв. ago

Розробника засобів РЕБ для армії РФ підірвали поблизу кордону з Україною

У Росії внаслідок вибуху авто помер Євгеній Ритніков — директор конструкторського бюро «Брянський електромеханічний завод»…

13 хв. ago

На похорон Папи Франциска прибули 140 тисяч людей

У Римі близько 140 тисяч людей зібралися на площі Святого Петра та сусідніх вулицях, щоб…

37 хв. ago

Зеленський зустрівся з Трампом у Римі. У Білому домі назвали зустріч «дуже продуктивною»

Президент України Володимир Зеленський проводить у Римі зустріч із президентом США Дональдом Трампом.

39 хв. ago

До експлуатації у ЗСУ допустили вітчизняний безпілотник «Громило Оптик» на оптоволокні

Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до експлуатації у підрозділах Збройних сил України безпілотний авіаційний…

1 годину ago

У Святошинському районі третій день розбирають будівельні конструкції на місці ракетного удару

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій продовжують розбирати будівельні конструкції і сміття на місці…

1 годину ago