Categories: Без рубрики

На Київщині стартував проект, який допоможе місцевим жінкам професійно розвиватися та втілювати власні бізнес-ідеї

Участь у проекті наразі візьмуть 700 жінок із Київської області.

Про це повідомили в прес-службі проекту КРИЛА.

Сьогодні, 18 травня, на Київщині розпочав роботу проект КРИЛА (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки), який втілює організація Пакт за підтримки Уряду Канади.

У межах цього проекту 700 жінок, переважно з сільських місцевостей області, пройдуть навчання, зможуть визначитися зі своїми професійними цілями й пріоритетами, а також підготуються до успішного працевлаштування або започаткування власної справи. Водночас учасниці отримають менторську підтримку та доступ до фінансування.

«Мета проєкту – покращити економічне благополуччя сільських жінок, жінок із інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, ветеранок, дружин ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та інших. Ми очікуємо, що навчання та підтримка у межах проекту допоможе жінкам та їхнім громадам. Адже завдяки залученню жінок до роботи, а також розвитку їхніх власних бізнес-ініціатив зростатиме загальний добробут громади», – розповіла Олеся Гальчинська, менеджерка проекту КРИЛА.

Цікаво, що протягом чотирьох років проект працюватиме у п’яти територіальних громадах: Обухівській, Баришівській, Ржищівській, Узинській та Васильківській.

«Перед початком активної фази проекту КРИЛА на Київщині ми провели фокус-групи із жінками та чоловіками з громад, які залучені до проекту. Через карантин жінки більше, ніж чоловіки, постраждали від скорочень робочих місць та заробітної плати. Жінки часто відзначали, що самостійно їм дуже важко знайти роботу. Це ті перешкоди, які найбільше впливають на економічну спроможність жінок на Київщині, і ми сподіваємося допомогти їм подолати ці труднощі завдяки участі у проекті», – зазначає Юлія Царевська, координаторка проекту в Київській області.

Зокрема проект пропонує пакет послуг для жінок, який включає три компоненти:

  • програму «Майстерня можливостей» для мотивації, підтримки у вирішенні особистих проблем і визначенні власних пріоритетів;
  • навчання навичкам працевлаштування для тих, хто після закінчення Майстерні обрав шлях працевлаштування;
  • навчання бізнес навичкам для тих жінок, які оберуть шлях розвитку підприємництва.

Важливо, що жінки, які обрали шлях розвитку власної справи, матимуть можливість на конкурсній основі отримати стартовий капітал для започаткування бізнесу.

У прес-службі зазначили, що перша «Майстерня можливостей» вже розпочалася в травні в Київській області. Однак мешканки Київщини ще зможуть подати заявки на участь: наступний набір стартує у вересні 2021 року.

До слова, проект КРИЛА (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки) реалізується у Київській, Харківській, Львівській та Полтавській областях.

Фото: unsplash

Recent Posts

Президент Німеччини радить не покладати багато надій на “похоронну дипломатію”

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив застереження щодо дипломатичних переговорів у кулуарах церемонії похорону Папи Франциска.

10 години ago

Зрадник Сальдо отримав підозру за заволодіння Херсонською нафтоперевалкою

Служба безпеки України 24 квітня повідомила колишньому депутату Верховної Ради, ексмеру Херсона Володимиру Сальдо, який зрадив…

10 години ago

McDonald’s реєструє товарний знак у Росії, однак повертатись не планує

Макдоналдз подає заявку на реєстрацію товарного знаку в РФ.

10 години ago

Зеленський зустрівся з фон дер Ляєн

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 26 квітня, зустрічається з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

10 години ago

У Києві завершили аварійно-відновлювальні роботи на місці ракетного удару по житловому будинку

У Києві завершились аварійно-відновлювальні роботи на місці російського ракетного удару по житловому будинку у Святошинському…

10 години ago

На фронті від початку доби – 90 зіткнень, бої точаться на восьми напрямках

Між українськими оборонцями та російськими військами від початку доби відбулися 90 бойових зіткнень, на восьми…

10 години ago