Простір стане в нагоді для досліджень й поповнення бази наукових праць на тему Майдану.
До Міжнародного дня музеїв Національний музей Революції Гідності відкрив новий публічний простір – Бібліотеку Музею Майдану.
Про це повідомляє прес-служба музею.
Як зазначається, Бібліотека Музею Майдану стала продовженням громадської ініціативи Бібліотека Майдану, що виникла в період Революції Гідності у стінах Українського дому 26 січня 2014 року.
Це – багатофункційний центр, де передбачено фахові консультації музейних науковців та комфортні умови для роботи з архівом Музею.
З утворенням Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності в нього передано частину зібраних волонтерами книжок та артефактів.
З 2017 року книгозбірня існує у складі науково-дослідного підрозділу Музею та має назву Бібліотека Музею Майдану. Окреме місце у цій збірці займає колекція [МАЙДАН У КНИЖКАХ], яка вже налічує понад 200 видань.
За час діяльності Бібліотека Майдану накопичила близько 20 тисяч книжок, її послугами скористалося майже 5 тисяч читачів.
Відтепер Бібліотека Музею Майдану розміщена у одному з приміщень Національного музею Революції Гідності по вулиці Липській, 16, 2-й поверх.
В умовах карантину вона працюватиме у понеділок і четвер із 11:00 до 17:00 за попереднім записом. Тел. для довідок: 222 5014.
Нагадаємо, на алеї Героїв Небесної Сотні у квітні почали демонтаж виставково-освітнього простору «М³: Майдан. Меморіал. Музей». На його місці мають побудувати Музей Революції Гідності.
Мінкульт уже підписав документи із німецьким архітектурним бюро.
Фото: facebook
На картині американського президента зображено з піднятим кулаком на сцені свого передвиборчого мітингу в Пенсильванії…
Голова євродипломатії вважає, що США не достатньо тиснуть на Росію.
На пресконференції президент прокоментував дані від The Wall Street Journal, згідно з якими США пропонують визнати Крим…
Представник Держдепартаменту спростував, що Вашингтон ставить Київ перед доконаним фактом, однак дедалі гучніше невдоволення адміністрації…
17 березня суд залишив Друзя у СІЗО до 21 квітня. Його підозрюють у корупції.
Найбільшим постачальником цивільних дронів до України залишається Китай.