Categories: Без рубрики

Національний музей історії України в Києві отримав нову айдентику

Заклад прагне бути сучаснішим та зробити впізнаваним свій бренд.

Національний музей історії України в Києві (Володимирська, 2) презентував ребрендинг. Про це повідомляє офіційний сайт музею.

У заладі кажуть, що спробували «змінити мову візуального спілкування з аудиторією» на більш виразну і впізнавану. Концепцію безкоштовно розробило креативне агентство TABASCO, щоб підтримати музей у прагненні стати сучаснішим.

Одним із важливих елементів ребрендингу є скорочення: Музей ІСТорії = МІСТ, а ключовий посил концепції звучить так: «Історія — міст, який єднає минуле та майбутнє».

«Новий бренд – це не просто зміна обкладинки… Історичний музей – це не лише про зберігання та демонстрацію експонатів. Образ мосту унаочнює прагнення поєднувати часи та культури. Новий бренд маніфестує стратегію розвитку музею… Музей може відкривати історію України для українців і світу – робити її зрозумілішою та спонукати до глибшого знайомства із країною» — розповів Федір Андрощук, генеральний директор Національного музею історії України.

Основні кольори нового брендингу — жовто-зелений та блакитний, додаткові — зелений, помаранчевий, малиновий, чорний та бордовий. Їх будуть використовувати в мерчі, навігації та експозиції музею.

В креативній команді також кажуть, що під час розробки дизайну окрему увагу присвятили зміні абревіатури закладу.

«Спадщиною радянської традиції стали жахливі абревіатури, які використовувати в житті просто нереально. Ніхто не скаже: «А чи не сходити нам завтра у НМІУ»? Але ж музей має бути визначним місцем, про яке хочеться говорити та згадувати. Недарма Метрополіте називає себе МЕТом... Так і народився МІСТ», — пояснює креативний директор TABASCO Олександр Смірнов.

Національний музей історії України заснований у 1899 році в Києві, з 1944 року розташовується у будівлі на Старокиївській горі (Володимирська, 2). У музеї зберігаються етнографічні, археологічні, нумізматичні колекції, стародруки, твори живопису і скульптури та інші історичні експонати. Будівля музею є пам’яткою архітектури, вона збудована у 1937–1939 роках за проектом архітектора Йосипа Каракіса.

Раніше ми повідомляли, що митець з Австралії використав світлину Національного художнього музею України для створення авторської афіші.

Фото: фейсбук

Recent Posts

АРМА уклало договір управління з переможцем відкритого конкурсу щодо Будинку профспілок в Києві

Будинок профспілок площею 13 892,2 м² є важливим адміністративним, історичним і символічним об’єктом у самому…

17 хв. ago

Світ «шикується в чергу», щоб працювати з Європою на тлі мит Трампа — Урсула фон дер Ляєн

За словами президентки Єврокомісії, світовий порядок "зміщується глибше, ніж будь-коли з часу завершення холодної війни".

28 хв. ago

Охоронців Фіцо підозрювали в недбалості під час замаху на політика. Один із них не закрив його від куль

Під час замаху на прем'єра Словаччини особистий охоронець Фіцо нібито інстинктивно відскочив замість того, щоб…

38 хв. ago

Помер Микола Жук, народний депутат України VII скликання

Микола Жук обіймав посаду депутата Миколаївської обласної ради. У парламенті очолював підкомітет, що займався питаннями…

46 хв. ago

Колишній віцепрезидент США Альберт Гор порівняв адміністрацію Трампа з нацистською Німеччиною

Виступаючи на заході на початку Тижня клімату в Сан-Франциско, Гор сказав, що адміністрація Трампа «намагається…

1 годину ago

У Пентагоні бояться, що їх відправлять на перевірку поліграфом — The Times

Невизначеність у Пентагоні зумовлена звільненням низки високопоставлених чиновників минулого тижня. Внаслідок цього міністр оборони Піт…

2 години ago