За даними слідства, в Одесі підозрюваний разом з ще кількома людьми напав на правоохоронця, завдав йому тілесні ушкодження та намагався викрасти зброю.
Нардеп Артем Дмитрук. Фото: Фокус
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.
Генеральний прокурор повідомив про підозру чинному народному депутату України за фактами вчинення нападів групою осіб на правоохоронця та військового, замаху на викрадення вогнепальної зброї, спричинення потерпілому середньої тяжкості тілесних ушкоджень та хуліганстві.
Офіс генпрокурора не називав імені нардепа, якому оголосили підозру, але джерела у ЗМІ зазначили, що йдеться про Дмитрука.
Слідство встановило, що Дмитрук з групою осіб в Одесі напав на співробітника правоохоронного органу, який виконував службові обов’язки. Дмитрук, за даними слідства, умисно заподіяв правоохоронцю тілесні ушкодження, а також намагався відібрати у нього зброю.
Крім того, за даними слідства, в інший період часу вже у Києві Дмитрук під час суперечки з військовим завдав останньому декілька ударів, зокрема, в область голови. Як зазначають в Офісі генпрокурора, дії нардепа спричинили тілесні ушкодження середньої тяжкості.
Його викликають до ДБР для проведення слідчих та процесуальних дій. На 29 та 30 серпня.
Нагадаємо, що сьогодні 25 серпня стало відомо, що за даними джерел “Української правди” Дмитрук, ймовірно, виїхав з України. Нардепа нібито бачили в Молдові.
Артем Дмитрук — іподиякон церкви Московського патріархату, а також проросійський активіст та антивакцинатор.
Палкий прихильник РПЦ та УПЦ МП. Часто виступав з різкими антиукраїнськими заявами.
Обраний до парламенту від 133 мажоритарного округу (місто Одеса) за підтримки партії “Слуга Народу”. Наразі позафракційний.
Спецпредставник США з питань України Кіт Келлог заявив, що адміністрація президента Дональда Трампа «втомилась» від затяжної війни Росії проти…
Марк Цукерберг, Сафра Кац і Джеймс Даймон продали акції своїх компаній на сотні мільйонів доларів…
Спеціальний посланник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф може приїхати в Росію після серії консультацій у Лондоні.
Дедалі більше країн Європи розглядають модель вливання грошей в українську оборонну промисловість замість відправки зброї.
Німеччина може втратити шанс увійти до складу Ради Безпеки ООН у 2027 році, якщо очільницю німецького МЗС Анналену Бербок…
Китайські вчені успішно випробували неядерну водневу бомбу, утворивши вогняну кулю тривалістю у 15 разів довше…