Захід має прислухатися до прохань українців та пришвидшити надання військової допомоги, інакше Європа ризикує на собі відчути твердий кулак російської агресії.
UNSPECIFIED LOCATION, UKRAINE - FEBRUARY 16: Ukrainian soldiers of the 1st Presidential Brigade of the Ukraine National Guard fire artillery shells with a decades-old 105mm Italian pack howitzer at Russian positions on February 16, 2024 in the Kreminna direction at an unspecified location, Ukraine. As the two-year anniversary of Russias all-out invasion of Ukraine nears on February 24, Russian forces have stepped up attacks along a 600-mile frontline, causing Ukrainian units that are facing severe shortages of weapons, ammunition and soldiers - all reliant upon shrinking American and European aid - to dig deeper into defensive positions. (Photo by Scott Peterson/Getty Images)
Таку думку розвиває колумніст Єн Мартін у своєму матеріалі для видання The Times.
Зокрема, він розмірковує над поганим сценарієм майбутнього українсько-російської війни.
На дворі липень 2024 року, і російська армія стоїть біля воріт Києва. Президент Зеленський виступає в екстреному ефірі й повторює зухвалі слова, вперше вимовлені у лютому 2022 року, що йому не потрібно їхати з України, а йому потрібні боєприпаси, щоб залишитися і боротися з росіянами, — пише Мартін.
Колумніст пише, що тривала затримка допомоги від США, суперечки щодо підтримки у Європі, а також відсутність повноцінної мобілізації зробили українське військо не здатним стримати новий російський контрнаступ, який, ймовірно, розпочнеться влітку.
Всупереч поширеній думці, що це вічний «заморожений конфлікт», в якому жодна зі сторін не може досягти вирішальної переваги, на лінії фронту йдуть запеклі бої, і існує реальний ризик, що українські війська будуть відкинуті назад, — йдеться у статті.
Занепокоєння викликає й небажання світових лідерів усвідомити, що перемогти Росію можна лише шляхом сили, вважає Єн Мартін та додає, що наслідки часткової чи повної поразки України будуть катастрофічними для Європи.
На комфортабельному Заході – далеко від лінії фронту – ми маємо ліниву звичку видавати бажане за дійсне і бути неготовими до неприємних сюрпризів, — зауважив чоловік.
У підсумку колумніст закликає міжнародних партнерів посилити підтримку України, поки не стало занадто пізно. Інакше інші європейські країни ризикують також відчути твердий кулак російської агресії.
На зауваження Лавренчука щодо порушення домовленостей, організатори запевняли, що ці виконавці мають ізраїльські паспорти, а…
Президент США Дональд Трамп вимагає повного припинення вогню між Україною та Росією.
Йдеться про шляхопровід на проспекті Берестейському біля станції метро «Святошин» і Каховський шляхопровід (№ 2) на…
29 квітня почнуть плановий капітальний ремонт ескалатора № 1 на станції метро «Хрещатик», на виході до…
У пояснювальній записці документа йдеться про те, що обсяги видатків змінювалися востаннє 1 вересня 2017…
Чистий збиток "Укрпошти" скоротився майже вдвічі – на 383,2 млн грн порівняно з 2023 роком,…