Канцлер Німеччини Олаф Шольц звернувся до Західних країн та наголосив, що Україна незабаром може зіштовхнутись із серйозною нестачею боєприпасів та озброєння.
MUNICH, GERMANY - AUGUST 18: German Chancellor Olaf Scholz delivers a speech to support local SPD lead candidate Florian von Brunn at the election campaign kick-off of the German Social Democrats (SPD) in Bavarian state elections on August 18, 2023 in Munich, Germany. The SPD is the senior coalition partner in the current federal government and has seen its standings in polls fall sharply over the last year. In Bavaria it is so far polling poorly. (Photo by Johannes Simon/Getty Images)
Про це посилаючись на слова Олафа Шольца повідомляє The Wall Street Journal.
Олаф Шольц наголосив на тому, що ЄС та його держави-члени є найбільшим фінансовим спонсором України, який надав понад 91 млрд доларів від початку війни. Він додав, що за ними слідують США і Німеччина. Військова підтримка Німеччини поступається тільки американській.
З початку війни уряд Німеччини виділив, закупив і поставив Україні військове обладнання, включно з танками, артилерією і дорогими системами ППО, на суму понад 30 млрд доларів. Це крім невійськової підтримки Німеччини, включно з прийомом понад мільйона українських біженців, і частки в підтримці ЄС.
Канцлер Німеччини закликав інші країни зробити все можливе, щоб не допустити перемоги Росії.
Наше послання зрозуміле: ми повинні зробити все можливе, щоб не допустити перемоги Росії. Якщо ми цього не зробимо, то незабаром ми можемо прокинутися у світі, який буде ще більш нестабільним, загрозливим і непередбачуваним, ніж за часів холодної війни.
Шольц зазначив, що деякі фінансові зобов’язання вже вичерпані, а інші вже необхідно продовжити, якщо не розпочати зараз, то, за його словами, Україна стикнеться з дефіцитом озброєння.
Попри нашу підтримку, Україна незабаром може зіткнутися із серйозною нестачею зброї та боєприпасів. Деякі фінансові зобов’язання вже вичерпані, а інші необхідно продовжити. Довгострокові наслідки і витрати, пов’язані з нездатністю зупинити агресію Путіна, перевершать будь-які інвестиції, які ми робимо зараз.
Нагадаємо, що 3 лютого 2024 року президент України Володимир Зеленський висловив вдячність німецькому Бундестагу за рішення про виділення в бюджеті Федеративної Республіки Німеччина на 2024 рік 7,6 мільярда євро військової допомоги для України.
Раніше державна міністерка з питань клімату та Європи при міністерстві закордонних справ ФРН Анна Люрманн повідомила, що у 2024 році Берлін планує подвоїти військову допомогу Україні до 8 мільярдів євро. А 2 лютого депутати Бундестагу схвалили державний бюджет на 2024 рік, де передбачено виділення 7,6 мільярда євро на військову допомогу Україні.
Також, Зеленський планує відвідати Німеччину під час Мюнхенської безпекової конференції, яка відбудеться з 16 по 18 лютого.
The Legend of Ochi — це американська фентезійна пригодницька стрічка, яка поєднує міфологічні мотиви, візуальну…
Фільм «The Accountant 2» — це американський екшн-трилер, який є продовженням стрічки «The Accountant» (2016).…
«Until Dawn: До світанку» — це кінематографічна адаптація популярної відеогри, яка вперше вийшла у 2015…
25 квітня, напередодні річниці Чорнобильської катастрофи, Європейський інститут Чорнобиля втретє збирає провідних українських науковців, експертів,…
24 квітня у Києві відкриють виставку «Іканича»: маріупольська писанка — перша фізична експозиція, присвячена культурній…
У грудні французький президент заявив лідерам партій, що він намагатиметься уникнути позачергових виборів до закінчення…