Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус повторив інших європейських політиків, заявивши, що ще занадто рано ухвалювати рішення про будь-яку присутність військ в Україні.
Німеччина, ймовірно, відіграватиме певну роль у забезпеченні майбутньої угоди про припинення вогню між Росією та Україною. Але ще занадто рано говорити про те, як можуть виглядати миротворчі сили.
Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, пише Reuters.
Виступаючи перед журналістами в Берліні, Пісторіус повторив інших європейських політиків, заявивши, що ще занадто рано ухвалювати рішення про будь-яку присутність військ в Україні, оскільки не видно ні переговорів, ні припинення вогню.
“Якщо буде припинення вогню, тоді, звичайно, західна спільнота, партнери по НАТО, потенційно ООН і Європейський Союз повинні будуть обговорити, як такий мир, таке припинення вогню може бути забезпечене. І очевидно, що Німеччина, як найбільша економіка Європи, відіграватиме в цьому важливу роль”, — сказав він.
Пісторіус додав, що поки не може сказати, що може передбачати така роль, оскільки це залежить від умов припинення вогню та потенційного мандату на миротворчі сили.
За його словами, необхідно, щоб і Україна, і Росія схвалили такий мандат.
“З моєї відповіді ви можете зрозуміти, що зараз є набагато більше запитань, ніж відповідей. І саме тому я не можу дати вам вичерпної відповіді”, — сказав він.
Нагадаємо, Італія заявила про готовність спрямувати свої війська в Україну, якщо угода про завершення війни передбачатиме створення контрольованої лінії розмежування.
Польща відхилила пропозицію президента Франції Еммануеля Макрона про спільну військову миротворчу місію в Україні після укладення перемир’я Києва з Москвою. Раніше прем’єр Польщі Дональд Туск на пресконференції за підсумками зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном заявив, що Польща і так взяла на себе тягар захисту кордону НАТО з Білоруссю та Росією, тому країна не надсилатиме миротворчих військ після припинення вогню в Україну.
Галушкін знепритомнів, коли підключився до відеозасідання, але суддя не зупиняла засідання.
На картині американського президента зображено з піднятим кулаком на сцені свого передвиборчого мітингу в Пенсильванії…
Голова євродипломатії вважає, що США не достатньо тиснуть на Росію.
На пресконференції президент прокоментував дані від The Wall Street Journal, згідно з якими США пропонують визнати Крим…
Представник Держдепартаменту спростував, що Вашингтон ставить Київ перед доконаним фактом, однак дедалі гучніше невдоволення адміністрації…
17 березня суд залишив Друзя у СІЗО до 21 квітня. Його підозрюють у корупції.