В Україні за липень зафіксували майже 12 000 випадків захворювання на коронавірус. Для порівняння, в червні їх було лишень 2000.
Well-protected medical staff performs swab test for Covid-19 to a young blonde female patient.
Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін на брифінгу, його цитує видання LB.ua.
У стаціонарах перебуває трохи понад 2500 хворих, тож навантаження на госпіталізацію не таке велике. Це нормальний показник для спалаху захворюваності.
Зростання захворюваності наразі є і в інших країнах, зокрема США та країнах Євросоюзу. Країни, які звітували про підйом, ідентифікували, що це підштам “Омікрону” FliRT – підвид, який не викликає важких форм у вакцинованих і тих, хто провів ревакцинацію.
Показники в Україні ще не свідчать про початок епідсезону чи що треба вводити окремі обмежувальні заходи на окремих територіях. Зазвичай в Україні спалах захворюваності був у вересні. Наразі по країні циркулює десять варіантів “Омікрону”.
За словами головного санітарного лікаря, щоб зменшити ризики коронавірусу, потрібно вакцинуватися, а людям з групи ризику – проводити ревакцинацію. До груп ризику належать люди із супутніми захворюваннями й вагітні, а також медики, освітяни та працівники сфери обслуговування.
Нагадаємо, 7 серпня стало відомо, що в Україні померла перша людина від нового штаму коронавірусу FLiRT. У чому його основна небезпека та чим він відрізняється від попередників — читайте в КИЇВ24.
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.