Як правило, Москва вимагає знижки не менше 50% під час продажу іноземних активів і постійно посилює вимоги до бізнесу. Загалом, з лютого 2022 року Російську федерацію залишили близько тисячі компаній.
Прапор РФ
Показав аналіз звітів компаній Reuters.
Обсяг втрат збільшився на одну третину з моменту останнього підрахунку в серпні минулого року, наголошуючи на масштабі фінансового удару по корпоративному світу внаслідок вторгнення РФ.
На думку аналітиків. компанії, які все ще прагнуть вийти з Росії, ймовірно, зіткнуться з подальшими труднощами і будуть змушені миритися з великими списаннями і втратами.
Цього року продаж активів, що належать Shell, HSBC, Polymetal International і Yandex були оголошені на загальну суму майже $10 млрд доларів і зі знижкою до 90%. Минулого тижня Danone заявила, що отримала дозвіл регулюючих органів на продаж своїх російських активів, зазнавши загальних збитків у $1,3 млрд.
Станом на 17 грудня 1232 компанії згорнули операції у Росії та заявили про намір покинути країну. Водночас 1573 фірми поки що не збираються покидати російський ринок, працюючи без будь-яких змін. Ще 547 призупинили нові інвестиції та продовжують вичікувати.
Утім, сотні, усе ще працюють або лише призупинили свою діяльність. Серед тих, хто відмовився залишати росію, й найбільша у світі нафтосервісна компанія SLB, зареєстрована у Франції.
Угорщина та Словаччина мають технічні та економічні можливості, щоб відмовитися від російських нафти та газу,…
Телеканал CNN склав «суб'єктивний рейтинг» від «найгіршої до найкращої» пісні на цьогорічному Євробаченні. Найгіршою CNN…
У понеділок, 19 травня, армія Ізраїлю заявила про початок масштабної наземної операції в секторі Газа.…
Європейському Союзу доведеться витратити щонайменше на 10 мільярдів євро більше, ніж торік, аби заповнити газові…
Командири низки українських підрозділів опублікували заяви щодо рапорту комбата 47 бригади «Маґура» Олександра Ширшина —…
Посли країн-членів Європейського Союзу погодили створення кредитного фонду в розмірі 150 мільярдів євро, спрямованого на…