Наразі підприємці не можуть зробити законним МАФ, який вже встановили нелегально.
Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».
Уже понад 10 років підприємці столиці всіляко захищають свої МАФи від демонтажів – б’ються, стріляють, кричать та обливаються бензином тощо.
Микола Криворот, очільник Київського міського комітету порятунку бізнесу, розповів, як зазвичай вирішуються такі ситуації.
«Наразі мер Києва Віталій Кличко повністю виконує свої обіцянки щодо функціонування тимчасових споруд. Підприємці, що працюють легально та мають відповідні документи, спокійно працюють, як і раніше. Водночас МАФи, які встановлені незаконно, без необхідних документів, демонтують. Відтак, ті, хто має документи та сплачує податки – не матиме проблем із реалізацією свої діяльності», – пояснив Микола Криворот.
Очільник комітету порятунку бізнесу також наголосив, що підприємці не можуть зробити законним МАФ, який вже встановили нелегально. Тож, працюють лише ті, хто правильно оформив усі необхідні документи та дозволи.
«Важко сказати, на що розраховує людина, яка купляє в когось невідомого МАФ, який обіцяють “кришувати”. Однак рано чи пізно цю споруду все одно демонтують», – розповів Микола Криворот.
До слова, раніше, років 5-6 тому, підприємцям давали можливість узаконити МАФи, які не мали документації. Наразі ж у столиці такої опції немає.
«Немає кінця тим людям, які вірять у те, що хтось їм “дозволяє” працювати без документів. Тож, думаю, що Київблагоустрій матиме роботу ще доволі довго», – зазначив Микола Криворот.
Цікаво, що Київський міський комітет порятунку бізнесу надає безкоштовні консультації підприємцям, які планують придбати тимчасову споруду та встановити її в столиці.
«Доволі часто ми спостерігаємо випадки, коли людей просто обманюють. Інколи люди документи на сам МАФ сприймають як дозвіл для його встановлення в будь-якій точці та організації бізнесу загалом. Найчастіше – це закінчується обманом та проблемами для подальшої діяльності», – пояснив Микола Криворот.
До слова, ціна одного нелегального МАФу коливається від 6 до 8 тисяч доларів. Хоча його собівартість, за словами Миколи Криворота, близько 2 тисяч доларів.
Фото: фейсбук
Ракети КN-23 (КN-23А) мають боєголовки вагою до однієї тонни, що є більш потужними, ніж російські аналоги, повідомило…
Пекін заявляє, що новини про нібито наближення до угоди з Вашингтоном для врегулювання торгової війни…
У розвідці зазначили, що виконавець проник на територію аеродрому та підпалив літак.
Трамп висловив переконання, що Київ і Москва "обидва хочуть миру, але вони повинні сісти за…
Головний редактор The Atlantic Джеффрі Голдбергу дав старт скандалу з Signal, де американська верхівка обговорювала…
В свою чергу Насіров та його захисники заперечували проти задоволення клопотання та стверджували, що мотиви…