Заступник гендиректора комунального об'єднання, за даними слідства, не задекларував будинок, дохід від продажу авто та кредит.
Одному із заступників генерального директора КО «Київзеленбуд» повідомили про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації.
Про це повідомила Київська міська прокуратура.
За даними слідства, у 2024 році посадовець, який на той момент очолював одне з комунальних підприємств, подав декларацію за 2023 рік, у якій не вказав майно, доходи та фінансові зобов’язання на загальну суму 9,6 мільйона гривень.
Зокрема, йдеться про недобудований садовий будинок у Києві площею майже 280 квадратних метрів. За оцінками слідства, його вартість у 2024 році становила близько 8,6 мільйона гривень.
Крім того, посадовець не задекларував 700 тисяч гривень, отриманих від продажу автомобіля BMW X5 2014 року випуску, а також кредит на суму 280 тисяч гривень.
У прокуратурі зазначили, що відомості, внесені до декларації, відрізняються від достовірних більш ніж на 2500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.
Дії посадовця кваліфікували за ч. 2 ст. 366-2 Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції у Києві за матеріалами Національного агентства з питань запобігання корупції.
У разі доведення вини підозрюваному загрожує штраф, громадські роботи, обмеження або позбавлення волі на строк до двох років із забороною обіймати певні посади.
Читайте також: Нардеп від «Слуги народу» Медяник мешкає у маєтку під Києвом за $1 млн, оформленому на колишню няню — Bihus.Info
У ГУР оприлюднили кадри ураження російських вантажівок, які забезпечували війська РФ.
Прем'єр Петер Мадяр не виключив зв'язок між можливою відставкою та інцидентом із затриманням українських інкасаторів.
Президент привітав спецпризначенців СБУ з професійним святом та відзначив їхню ефективність на фронті. Також він…
Намісник ПЦУ заявив, що після російської атаки більшість братії Московського патріархату не долучилася до ліквідації…
Окупаційна влада заявляє про перебої з електропостачанням у кількох районах півострова.
Після розголосу адміністрація почала усувати частину проблем, але мешканці кажуть, що ситуація накопичувалася місяцями.