Президент США Дональд Трамп може ухвалити рішення про припинення навіть непрямої підтримки, яку надають США, котра включає інші види військового фінансування, обмін розвідданими, навчання українських військових і пілотів, а також розміщення кол-центру, який керує міжнародною допомогою, на військовій базі США в Німеччині.
Про це пише NYT.
Після суперечки в Овальному кабінеті такі дії були б «шоковою відмовою від країни-партнера», що перебуває у стані війни, і означали б «передсмертний удар по підтримці», яка пережила політичний виклик з боку республіканців.
За даними NYT, адміністрація президента США Джо Байдена вважала військову допомогу Києву у розмірі 67 мільярдів доларів, яку вона надала Києву, важливою, однак чинний президент США Дональд Трамп розглядає будь-яку подальшу підтримку як «важіль тиску».
Після завершення останніх закупівель озброєнь, що фінансуються США, основним джерелом військової допомоги для Києва стане Українська оборонна контактна група — об’єднання приблизно 50 країн, засноване у квітні 2022 року колишнім міністром оборони Ллойдом Остіном.
Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року поставки військової техніки зі США оголошувалися приблизно кожні два тижні за часів адміністрації Байдена, а іноді з інтервалом у п’ять-шість днів. За даними Пентагону, з суми, яку Конгрес дозволив додатково вилучити з арсеналу Міністерства оборони, залишилося близько 3,85 мільярда доларів США.
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.