Президент Асоціації виробників дронів "Технологічні сили України" Вадим Юник наголосив, що найголовніша проблема виробництва дронів - це питання менеджменту з боку держави.
Військові керують дронами. Ілюстративне зображення.
Про це Вадим Юник розповів в етері Київ24.
Коли минулого року ставили питання, чи є можливість масштабувати виробництво дронів, то більшість виробників казали, що це не проблема. Найголовніша проблема – це питання менеджменту зі сторони держави. Коли держава наперед планує і каже виробникам, що вона очікує через деякий час.
Експерт зазначає, що планування та менеджмент відіграє найважливішу роль у виробництві та організації процесу. І що їм потрібно знати заздалегідь, яку кількість виробляти.
Щоб нас забезпечити сьогодні, про це треба було знати вчора, щоб ми могли забезпечити необхідну кількість.
Нагадаємо, що ще в грудні минулого року стало відомо, що Україна нарощує виробництво дронів-камікадзе, а також планує виробляти на своїй території 155-мм боєприпаси в кількості, яка зможе покрити різницю між потребою й допомогою, наданою партнерами. Крім того, за словами заступника міністра оборони Івана Гаврилюка нарощується власне виробництво боєприпасів “практично всіх номенклатур колишнього СРСР”.
У Польщі на горі Монастир установили нову меморіальну дошку на братській могилі воїнів Української повстанської…
У Михайлівському Золотоверхому монастирі створили цифрову копію середньовічної пірофілітової плити з рельєфом вершника. Цей об’єкт…
У соцмережах розповсюдили знімки з повідомленням про те, що нібито в Києві невідомі розклеїли листівки,…
У Києві правоохоронці затримали 34-річного чоловіка, який торгував документами про зняття з військового обліку, липовою…
Алкогольна галузь скорочує податкові надходження. Гетманцев радить податковій звернути увагу на алкогольну галузь через падіння…
Речник кремлівського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що РФ продовжує контакти зі США щодо війни в…