Провокаційні заголовки у медіа можуть бути небезпечними.
News online in phone. Reading newspaper from website. Digital publication and magazine mockup. Press feed with latest headlines in digital web portal. Reader watching media website in smartphone.
Про це розповіла в етері КИЇВ24 шеф-редакторка “Детектор медіа” Наталія Лігачова.
Чим більш такий навіжений заголовок, тим, скоріше за все, він саме клікбейтний та, скоріше за все, в сюжеті не буде того, про що каже заголовок. Або не настільки… ну, можна сказати, навіть не збрехати, але просто збільшити емоційність та збільшити градус напруги і це частіше, до речі, буває, ніж відверта брехня. Я не можу сказати, що я завжди можу відрізнити… це ж людська психологія, на цьому грають, власне.
Вона додала, що коли люди бачать сюжети, які стосуються особистих переживань, інтересів чи страхів, близькі до емоційного стану, вони все одно відкривають їх.
Ну, справа в тому, що, якщо ти подивишся цей сюжет, то ти можеш зрозуміти, що заголовок насправді не співпадає з тим, що було, але для цього ти витратиш час. До того ти вже витратив свої нервові клітини й ти можеш не довіряти тому медіа. Це може зіграти таку…коли часто дуже кричать “вовки, вовки”, то потім вже людина не зреагує, коли треба буде зреагувати. Це теж небезпека.
Президент Володимир Зеленський у середу, 23 квітня, заявив, що Україна завжди діятиме відповідно до своєї…
Українська делегація у Лондоні у середу, 23 квітня, провела переговори з колегами з Великої Британії,…
Прессекретарка Білого Дому Керолайн Левітт у середу, 23 квітня, заявила, що президент України «Володимир Зеленський,…
Цього тижня для киян і гостей столиці проведуть безплатні екскурсії, серед яких – одна прогулянка…
Речник глави рф Дмитро Пєсков заявив, що росія готова завершити війну в Україні, якщо та…
Фільм «The Seed of the Sacred Fig» — це політична драма про суддю, який стикається з…