Важливо пам’ятати, що навіть маленькі успіхи можуть стати основою для великої Перемоги. Показати це — має на меті проєкт Нової пошти "Грай за Україну", амбасадором якого є легендарна тенісистка Еліна Світоліна.
На сайті ініціативи https://playforukraine.com.ua/ вже опубліковано понад 50 000 історій українців, які досягли особистих успіхів. Ці оповідання надихають та об’єднують людей, які знаходяться в різних куточках світу. У важкі часи важливо помічати свої досягнення, і кожен автор, який ділиться своєю історією, отримує символічну нагороду — червоний тенісний м’яч з автографом Еліни Світоліної.
Серед учасників проєкту — співзасновник Благодійного Фонду “Подорожник” Микола Блоха та Данііл, якому вдалося вибратися з окупованого Маріуполя та вступити до столичного ВНЗ.
Микола активно займається забезпеченням українських військових спеціальними рюкзаками з медичними засобами, які допомагають рятувати життя поранених. Протягом 2024 року Микола Блоха та його команда у рамках фонду передали українським військовим 200 рюкзаків CLS, хоча спочатку планували лише 100, через брак коштів. Але завдяки Гуманітарній Новій пошті, вони змогли забезпечити безкоштовну доставку гуманітарної допомоги військовим на фронт.
Дев’ятирічний син Миколи, Іван, побачивши рекламу проєкту “Грай за Україну”, попросив батька розповісти свою історію перемоги. У цьому є велика сила — усвідомлення, що навіть найменші успіхи можуть надихати на великі вчинки.
Не менше вражаюча історія Данііла з Маріуполя. Навіть під час окупації він проходив дистанційні курси в українському ВНЗ та мріяв про нове життя і освіту. Попри труднощі Данііл без пільг та квот поступив на бюджетне місце в університет на спеціальність “Кінооператор”. Його успіх на іспиті став путівкою з окупованого міста до Києва. Але головним викликом залишалася подорож через “зелений коридор” з Бєлгорода до Сум, який не один раз ставив під загрозу його свободу.
Напередодні виїзду російські військові виявили у Данііла фото, зроблене для творчого конкурсу, яке вони розцінили як загрозу безпеці. Але, на щастя, йому вдалося перетнути кордон України, де на нього чекав не лише університет, а й кохана дівчина, з якою вони зустрічаються з 9-го класу.
Проєкт “Грай за Україну” дає можливість кожному поділитися своєю історією перемоги в спорті, навчанні, кар’єрі чи будь-якій іншій сфері. Ця ініціатива є важливим нагадуванням, що разом ми можемо досягти успіху, наближаючи нашу спільну Перемогу. Проєкт й надалі відкритий для учасників з України, Польщі та Німеччини.
Речниця Центрального розвідувального управління США підтвердив загибель Майкла Глосса — сина заступниці директора відомства з…
Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин взяв участь у церемонії спуску на воду нового багатоцільового…
У Росії внаслідок вибуху авто помер Євгеній Ритніков — директор конструкторського бюро «Брянський електромеханічний завод»…
У Римі близько 140 тисяч людей зібралися на площі Святого Петра та сусідніх вулицях, щоб…
Президент України Володимир Зеленський проводить у Римі зустріч із президентом США Дональдом Трампом.
Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до експлуатації у підрозділах Збройних сил України безпілотний авіаційний…