Російський диктатор Володимир Путін прибув з візитом до Казахстану, де візьме участь у засіданні Ради глав держав-членів Шанхайської організації співробітництва (ШОС). Крім Путіна, до Казахстану приїхав і лідер Китаю Сі Цзіньпін.
Російський диктатор Путін. Фото: Getty Images
Про це повідомляє пресслужба уряду Казахстану.
Зазначається, що цей візит став новою поїздкою Путіна за кордон після видачі йому ордера на арешт від Міжнародного кримінального суду. Водночас Казахстан не ратифікував Римський статут, який зобов’язав би країну затримати диктатора.
Зазначається, що Путін проведе двосторонні зустрічі з головою КНР Сі Цзіньпіном, колегами з Туреччини, Азербайджану, Казахстану і Монголії Реджепом Тайїпом Ердоганом, Ільхамом Алієвим, Касим-Жомартом Токаєвим і Ухнаагійном Хурелсухом, а також із прем’єром Пакистану Шахбазом Шаріфом, про це повідомляє російське агентство “Інтерфакс”.
До того ж, пишуть росЗМІ, увечері в середу відбудеться неформальна вечеря від імені Токаєва, на яку, окрім голів делегацій країн ШОС, запрошені керівники делегацій Азербайджану, Катару, Монголії, ОАЕ, Туреччини.
Зазначається, що основна програма саміту ШОС відбудеться в 4 липня. Цього ж дня кремлівський очільник зустрінеться з виконувачем обов’язків президента Ірану Мохаммадом Мохбером.
Зауважимо, що Шанхайська організація співробітництва (ШОС) – це міжурядова організація, яку утворили Китай та РФ у 2001 році у м. Шанхай. До організації входять дев’ять країн-членів – Індія, Іран, Казахстан, Киргизстан, Китай, Пакистан, Росія, Таджикистан і Узбекистан.
Спецпредставник США з питань України Кіт Келлог заявив, що адміністрація президента Дональда Трампа «втомилась» від затяжної війни Росії проти…
Марк Цукерберг, Сафра Кац і Джеймс Даймон продали акції своїх компаній на сотні мільйонів доларів…
Спеціальний посланник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф може приїхати в Росію після серії консультацій у Лондоні.
Дедалі більше країн Європи розглядають модель вливання грошей в українську оборонну промисловість замість відправки зброї.
Німеччина може втратити шанс увійти до складу Ради Безпеки ООН у 2027 році, якщо очільницю німецького МЗС Анналену Бербок…
Китайські вчені успішно випробували неядерну водневу бомбу, утворивши вогняну кулю тривалістю у 15 разів довше…